Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

třetí agama-asi jsem se zbláznila :-)

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
třetí agama-asi jsem se zbláznila :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2013 08:32 Žena Larisa [4] - Ještěři
děkují Vám, máte pravdu, agamku jsem "pustila" ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2013 22:31 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Larisa
Pokud máš k této nádrži i nějakou další, třeba karanténu nebo něco po Džab-džabovi když byl menší, klidně další agamu pořiď a chovej ji v té. Je vždy lepší připadá-li na jednoho samce několik samiček, k fyzickému kontaktu mezi nimi může docházet např. při jejich vypouštění pod dozorem po pokoji ;-)
Jak ale Pogona napsal, do společného terka by už to bylo moc ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2013 17:45 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Larisa
Pro dvě dobré palec ala pořád bych tam tři nedával ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2013 15:46 Žena Larisa [4] - JeštěřiRe: Pogona
děkují moc za názor, ty rozměry jsou původního terárka, ted už je tam tohle terarka.net/fotogalerie.php… asi to není zas tak velký rozdíl, co
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2013 15:24 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Larisa
Terárko 100-40-35 je dost na hraně i pro dvě agamy, tři v něm je už nesmysl,....
To že se dvě agamy snesou neznamená, že třetí nebudou napadat,...když si "nesednou" bude zle. Navíc na tak malém prostoru by časem mohli nastat potíže.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2013 15:22 Žena Larisa [4] - Ještěři – třetí agama-asi jsem se zbláznila :-)
Mám možnost si koupit ještě jednu samičku,mám z toho ale strach, ten můj páreček se zžil džab džab neobtěžuje mladou, pořád se k sobě tulí, tak si řikám jestli do toho jít. poradte. co se týče stravy -chovám dubie amyslím že i tři uživím, nevím co moje terárko, zda to nebude malé pro tři.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 93x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1010-treti-agamaasi-jsem-se-zblaznila-: