Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

gekon obrovsky kadi do misky s vodou

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
gekon obrovsky kadi do misky s vodou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2016 19:20 Blaberus Re: yeaman
Jak já jsem rád, že se mi varan výlučně vyprazdňuje do bazénu!
Čisto za tři minuty a beze zbytků v substrátu.
Vidím také lépe, co odložil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2016 18:51 Muž alterationx [82] Re: yeaman
Skús mi jeden roh pravidelne vlhčiť alebo do toho rohu daj niečo, čo drží vlhkosť a vlhči, tú misku s vodou, do ktorej kadí mu v noci alebo kedy kadí občas vezmi, ale nie stále, aby nebol bez vody a on sa časom podľa mňa naučí, ako písal Landvir, kúpeľ podporuje vyprázdňovanie a gekoni radia kadia na vlhké miesto.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2016 11:40 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: yeaman
Těžko říct, ale všeobecně zvířata koupel ve vodě stimuluje k vyprázdnění.. asi je tak naučenej, aspoň máš čistý terárko a vodu vždycky vyměníš. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2016 11:32 Muž yeaman [0] – gekon obrovsky kadi do misky s vodou
Prosim o radu nebo vysvetleni proc mi gekon obrovsky kadi do misky s vodou a nikam jinam.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 71x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1386-gekon-obrovsky-kadi-do-misky-s-vodou