Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Strupy kolem nosu, křeček

 

NápovědaFórum » Hlodavci » Nemoci 

+ přidat příspěvek
Strupy kolem nosu, křeček
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2017 14:22 Hanka
Fotka k příspěvku Přikládám ještě jednu fotku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2017 14:20 Hanka – Strupy kolem nosu, křeček
Fotka k příspěvku Ahoj, nějaký měsíc už máme dva křečky, bráchy, jsou nekonfliktní, semtam jeden z nich zapiští, ale žádné zápasy, ani nic. Akvárko se pravidelně čistí, mají správnou stravu, semtam nějaké ovoce, je jim něco kolem 4 měsíců, než k nám šli, měli splněnou prohlídku u veterináře, kde bylo vše v pořádku. Ale několik dní po tom, jsem u jednoho na čumáčku narazila na stroupky, řekla jsem si že má možná rýmu či něco z cesty. Ale až dnes, jsem je objevila znovu, avšak ve větším množství a místy i krvavé, a zasahují i do čumáčku, pije i jí normálně, a v noci vylézá, ale není tolik aktivní jako jeho bráška. Snažila jsem se něco dohledat na jiných fórech, ale narazila jsem pouze na vytékaní z nosu a rýmu, křeček avšak nepšíká, nepíská, žádné zvuky, které by tomu naznačovaly, rovněž mu z nosu neteče, a má tam jenom tyto strupy, a myslím, že jsem zahlídla i něco jako tekutou ospalku pod okem. Přikládam fotku, zda-li nevíte, co by to mohlo být, nebo jestli je to na veterináře, jenže normálně jí i pije, pohybuje se bezproblémově, proto mi to zatím nepřijde nutné, děkuju :-)
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hlodavci • Zobrazeno 19x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1466-strupy-kolem-nosu-krecek