Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Heterometrus petersii

 

NápovědaFórum » Bezobratlí » Chov 

+ přidat příspěvek
Heterometrus petersii
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2019 19:50 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Baboo
Baboo napsala:Od doby co je venku přes noc chladněji jsem koupila noční heat žárovku, takže přes den je teplota kolem 21°C, v noci cca 26°C.

Svítit a TOPIT přes noc???? Kde na světě se krom obou pólů tohle děje??? Jasně, že jim vadí topení a svit v noci, vždyť jsou to noční tvorové....přes zimu pak dvojnásob....v období zimy mají být noční poklesy teploty ještě výraznější.....
Pokus je chceš v noci pozorovat, pořiď si nad terárko slabý červený, nehřející led pásek.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2019 11:02 Baboo – Neaktivní Heterometrus petersii
Dobrý den, chovám pět štírů,doma je mám půl roku. Přes léto v noci vždy alespoň 2-3 štíři šmejdili po terárku. Od doby co je venku přes noc chladněji jsem koupila noční heat žárovku, takže přes den je teplota kolem 21°C, v noci cca 26°C. No a za posledních cca 5-6 týdnů jsem je viděla mimo svoji skrýš pouze jednou. Cvrčci, kteří většinou zmizí do dvou dnů tam skákali skoro dva týdny. Je možné že štírům červené noční světlo vadí? Nebo jsou méně aktivní jen díky chladnějším dnům?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Bezobratlí • Zobrazeno 28x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1569-heterometrus-petersii