Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Užovka červená

 

NápovědaFórum » Hadi  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
Užovka červená
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2014 12:36 Žena Nessy [124] - Ještěři – Jungle earth
Koupila jsem novou podestýlku a v tom pytli mi přijde, že to dost práší - jde s tím něco udělat, aby to neprášilo? Jinak to vypadá, že to hadům vyhovuje (mám tam teď něco podobného napůl s bukovýma chipsama), ale nerada bych respirační nebo oftalmologické potíže kvůli prachu. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2014 22:22 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: Pogona
Kruciš. A já myslela, že bych mohla ušetřit na myších :-D Ti potvory džungarácký nikdo nechce, tak co s nima hmm A zas, když vezmu holata, hadi se z toho nenažerou a mamině zatvrdnou cecky :-/ Teda jestli se to může stát i u křečků...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2014 21:31 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Nessy
Džungaráci dvakrát moc vhodní nejsou, mají velmi hustou srst a hadi je velmi špatně tráví.
Dávám je párkrát do roka pro spestření.... A zrovna gutkám skoro vůbec. Lepší bude když dáš hadům třeba dvě tři ještě neosrstěné holata džungaráků... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2014 18:17 Žena Nessy [124] - Ještěři – Krmení džungarákama
Tak mám cca měsíční džungaráky. Jsou to už docela kousci a přijdou mi i tlustí - nebude to hadům vadit? Pokud budou mít mladé každý měsíc, vycházelo by to cca na jednou myš/jednou džungarák.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2014 16:47 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: Cosmogagy
Ok, tak dík.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.03.2014 13:00 Muž Cosmogagy [14] - HadiRe: Nessy
Ono to je u hadů individuální. Když baští raději menší, krm myšma ve více kusech. Jiní zase budou preferovat zase jeden velký kus. Je to holt o tom kterém hadovi. Z těch mých (teď už pěti :-) ) obludek taky dvě žerou raději co největší zvládnou, jedné je to jedno, a dvě maj radši menší stravu po více kusech.

Jinak tady je příklad jedné tabulky takového asi "ideálu" - hmotnost hada / hmotnost potravy / interval krmení
corn-snakes.jimeyre.info/…

Je jich ale na netu povíc. A stejně to často neplatí :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2014 07:08 Žena Nessy [124] - Ještěři – Potkan vs. myš
Ahoj, co tedy ta velikost potravy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2014 20:32 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: Díky kluci
Cosmogagy - no to je dobrý - buď a nebo - to bych si řekla taky :-P Ale krmit doživotně křečkama se mi nechce.
Pogona - dospělýma bych asi nekrmila - to bych neměla to srdce to dovést do dospělosti a pak to hodit hadovi. Takže bych krmila asi nějaké čerstvě vylezlé, které bych do té doby neviděla...

A ještě něco - té velké (cca 150cm) jsem už pořídila střední potkany. Prvního dala v pohodě, až jsem se divila, jak rychle zmizel, u druhého měla na výběr i skákavky - protože kluci se zakalili, což jsem při rozmrazování nevěděla, a zblajzla 3 skákavky a potkana nechala, a třetího, bez výběru jiné bašty, nechala taky. Tak nevím, jestli jsem jí nabízela často - po 14 dnech, nebo jestli preferuje spíš menší potravu, i když zvládá i větší? hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2014 17:32 Muž ivanhejl [3] - Ještěři – otazka
Chci se zeptat jak vsichni kdo mne nastivyl tak mam 2 uzovky tchajsky a stavim velke terarium.Tak mne napadlo je pak dat do toho noveho teraria ale je tu jeden zadrhel.bude tam nadrz s vodou a ta bude mit 87 L vyska hladiny 10-12 cm.A nevim jestli to nebude kamen urazu????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2014 15:43 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Nessy
Dospělí džungaráci navíc mají velmi hustou srst a nejsou zrovna dvakrát vhodní jako "stálá" hadí potrava ( holata a mladí jsou v pohodě ). Sám jimi občas krmím, žádné "problémy" nemám ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2014 13:15 Muž Cosmogagy [14] - HadiRe: Nessy
Co mám tak porůznu načtený, tak je to asi kus od kusu.. četl jsem o případech kdy po předhození křečka už had nechtěl jinak (povětšinou to byly regiusky, ale i o gutátě jsem na to narazil), i o tom že někdo střídá křečky s myšma a mastomyšma a gutáty to zblajznou všechno...

Takže je to asi na tobě, jestli to zkusíš nebo ne :-) Buď to bude OK, nebo budou užovky "křečkové" nafurt..

Já osobně to ale s křečouchama radši neriskuju, gutky mi střídavě žerou menší myšky a mastomyšky odpovídající velikost, a taky několikadenní potkaní holata.. a nemám problém že by si něco nevzaly.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2014 07:08 Žena Nessy [124] - Ještěři – Křečík džungarský
Ahoj. Koupila jsem si ke svému křečíkovi dvě holky a chci se zeptat - kdyby se rozmnožili a kdybych měla to srdce dát vlastní odchov hadům, žrali by mi pak ještě myši? Někde jsem totiž četla, že křeček je pro hady docela mňamka, tak abych si je nezmlsala... Děkuji za názor
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2014 14:20 Žena Nikola90 [8] - HadiRe: Nessy
Já teda měla v teráriu takové ty liánovité rostliny teď nevím jak se jmenují ale možná jdou poznat z prezentačky u mě teď tam je agamák.Ale co tam byla užovka tak sice spala u kytek v květináčích z misek od cvrčků ale kytky rostly a nebyly polámané.Problémy jsem s tím neměla. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2014 12:09 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: Cosmogagy, Nadka
Jo, o zalehnutí vím, proto jsem k nim dala dracenu a yuccu, ty by snad mohli něco vydržet. Ale kdyby se mi zdálo, že je fakt ničí, tak je dám samozřejmě pryč, to se nedá nic dělat. Ponožka je docela dobrý nápad :-) I když by v ní byly v květináči, protože substrát mám bukové štěpky a kokosové chipsy.
Jo, s kameny, co by se do toho květináče vešly, by si hravě poradily, takže tenhle plán nevýjde ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2014 11:11 Muž Cosmogagy [14] - HadiRe: Nessy
No on to není jediný problém, kytky u hadů trpí i na takzvané "zalehnutí" :-) možná víc než na vyhrabávání.

Ale můžeš jím zkusit udělat "květináč" třeba ze silonky - nacpat ji substrátem, kytku tam, a lehounce gumičkou nebo provázkem stáhnout kolem stonku. Silonkou voda při zalívání projde, a had by to neměl tak jednoduše přehrabovat.

No a v té silonce to normálně zakopej do substrátu v terárku, a je to :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2014 09:16 Žena Nadka [214] Re: Nessy
Já jsem kvůli psovi dala kameny,ale to jsou veliké květináče.U hadů,nevím,jak moc jsou podnikavý a co dokážou odtlačit :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2014 21:53 Žena Nessy [124] - Ještěři – Živé kytky
Konečně jsem se odhodlala k tomu, abych dala k hadům živé kytky. Dost jsem ale slyšela, že kytky zajdou na to, že jim had vyhrabe hlínu - dá se tomu nějak zabránit? Něčím to obalit, ale tak, aby se to dalo zalívat a nevypadalo to blbě?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2014 13:30 Muž Cosmogagy [14] - HadiRe: Nessy
Taky nic podezřelého nevidím, u Anery (typ A) užovek je tenhle žlutý pigment naprosto normální věc :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2014 12:03 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: Pogona
Tak to jsem ráda hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.02.2014 09:40 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Nessy
Já nikde nic "podezřelého nevidím, jen pěkné mládě gutky ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2014 22:47 Žena Nessy [124] - Ještěři – Zažloutlé šupiny
Fotka k příspěvku Škubánek má v přední části těla na bocích žluté šupiny. Může to být pigment nebo je něco špatně? Má to už dlouho(nevím, jestli už v době, kdy jsem si ho pořídila), takže si říkám, že se asi nic neděje, ale raději se zeptám ;-) Umýt jsem to nezkoušela.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2014 15:20 Žena Nikola90 [8] - HadiRe: Pogona
Ok zkusíme.Jen mě udivilo, že po myšce vyjela 3x a 3x myš utekla pak ji kousla a had se přestal o potravu zajímat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2014 14:55 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Nikola90
Pak se neděs, nemá hlad, nejspíš cítí zimu a je v útlumu. Nemusí žrát i 3 měsíce ;-)

Můžeš jí klidně na pár týdnů vypnout osvětlení a vytápění a zvýšit rošení terária, tím jí jen prospěješ
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2014 13:08 Žena Nikola90 [8] - HadiRe: Pogona
No ta už je stará přes 2roky :-D Do teď problém s tím nebyl, prostě si dospělou laboratorní myš chytla a uškrtila a snědla naprosto v pohodě až teprve teď.Ok tak rašelinu mám a zkusím tak 3-4 krabičky rozmístit.Díky Tomku
PS:moje agamky jsou už spolu a i když je klukovi přes rok a je menší než holka tak včera už se pokoušeli pářit.Pořád na ni kýve a vrhá se jí na hřbet.Asi budu muset ji přesunout jinám aby mi ji neztrhal.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2014 12:01 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Nikola90
Velikost krabička od ramy bude ok. Krabičku zavřít a z boku vystřihnout jeden malý vstupní otvor.
Co se korálovky týče, je-li to mládě do jednoho roku, může to znamenat velký problém, korálovky se totiž v přírodě hlodavci neživí a musí se v zajetí mnohdy rozkrmovat a naučit na myši,....
Zkoušej jí myš nabízet tak každé 3dny a uvidíš. Pokud by se tak 3-5 měsíců myšky nedotkla, musela by jsi myš nastříhat a korálovku znovu rozkrmit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2014 11:17 Žena Nikola90 [8] - HadiRe: Pogona
Ok díky, to mě nenapadlo. Krabička asi jak velká? Abych rašelinu nenabrala do kelímků od Ramy. A měla by být nízká?I když had se vytáhne i do misky s vyšším okrajem.No myšky máme dvě...jedna pro jednoho hada, který utekl a druhá čeká na hada, co se svlékl.
Můžu mít ještě jeden dotaz? Korálovka, co se svlékla měla u sebe myš.Po 3pokusech, kdy ji chytla ale myš utekla ze smyček ji myš 2pokousala a korálovka to vzdala.Už nejeví o myš zájem. Může mít had z prvního kousnutí od myši z toho šok?Jinak nevím proč o myš nejeví zájem?Díky :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.01.2014 08:00 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Nikola90
Nikola90 napsala: Na typických místech, kde jsem ho nacházela není.

Pokud to byl několikátý útěk, měla ses už dávno zamyslet nad tím jak a kudy utíká a předejít tomu.
Jinak já např. našel gutátku po roce stočenou na bojleru v koupelně u bráchy. Takže určitě naházej flintu do žita ;-)
Rozmísti po bytě/domě krabičky s vlhkým rašeliníkem/rašelinou a 2-3krát za noc je běž zkontrolovat.
Ideálně nechej po krabičkách proběhnout myšku, kvůli pachu. Nejednomu chovateli i zde na stránkách tato "finta", pomohla. ;-)
Zkoušej to klidně měsíc ;-)
Hodně štěstí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2014 12:46 Žena Nikola90 [8] - Hadi – útěkářka
Ahojda
Mám dotaz, jaké máte zkušenosti s nalezením hada?Myslím místa, kde jste třeba toho vašeho našli nebo pod.Dík. Ten můj mi před 3dny utekl a prohledala jsem celý byt a nikde. :-( Jedná se o cca50cm velkou užovku červenou. Na typických místech, kde jsem ho nacházela není.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2014 15:32 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Anežka
Už moje babička říkávala : " Na hloupou otázku, hloupá odpověď". Tak asi tak :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2014 13:50 Anežka
Na co tahle stránka teda je,když se tady skoro nikdo nemůže ani na nic zeptat ? Když tady každýho urážíte a shazujete ? Každý tady píše to,s čím si neví rady a očekává nějakou NORMÁLNÍ radu a vy jediný co děláte,že tady snad každého shodíte .. Přijde vám to v celku normální,jo ? Normálně jsem se zeptala,tak by jste mi mohl NORMÁLNĚ odpovědět ..
Mějte se vy chytrolíne ....
:-| ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.01.2014 20:23 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Anežka
Jednak nevím co máš na mysli za hada, ale i tak jsem stupidnější dotaz za poslední dobu neslyšel,.... Teď v lednu má většina hadů zimovat a za předpokladu, že ho máš v bytě v teráriu, pak přenos v jakési krabici v chladu do hlučící školy ( had ze všeho nejvíc vnímá vibrace i vzduchu - tedy slyší pohyb a řvaní kolem sebe ), následné předávání si hada se spolužáky. Cesta v chladu cesta zpátky domů a šup,...do vyhřátého terária,.... Nic lepšího si pro hada uprostřed ledna nemůžeš vymyslet.

A jak se normálně přemýšlející člověk může ptát zda had ( a jakýkoli jiný živý tvor ), nepociťuje změny ....
hmm no

Všechno živé cítí jakoukoli změnu,.....to ví i moje 4letá dcerka,....

A teď mám jednu otázku já, myslíš si, že když Tě uprostřed léta až budeš u rybníka pár chlapů odtáhne někam do kufru auta, provezou Tě půlkou Evropy a v plavkách vysadí někde na Sibiři, tam na Tebe bude hulákat cosi neznámého půl dne. Pak Tě nasoukají zpět do kufru, provezou opět Evropou a vysadí zpět u onoho rybníka,.....budeš se cítit OK? To přesně bude totiž cítit a vnímat Tvůj had...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2014 17:14 Anežka
Dobrej,mám na vás dotaz .. Co udělá s hadem to,když ho vemu jeden den do školy ? Třeba do nějaký větší krabice plastový a dam mu tam hodně rašeliny? Bude z toho nějak zmatený,nebo tyhle změny nějak nepociťuje ? Díky za odpověď ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2013 12:52 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Afrous
Nejde poradit, jak už se tu mnohokrát psalo, je to stejné, jako by jsi napsal :

" Mám pěknou červenou fabii, jezdila a teď nejede,.... nevíte co mám opravit "

Pokud chceš radu, musíš nám dát maximum informací o hadech, teráriu a vybavení.
Tedy, stáří, pohlaví, velikost, předchozí krmení, jak je máš dlouho, rozměry terária, teplota, vybavení, podklad,...... ideální si zde založit prezentaci ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2013 09:44 Afrous – Vyvážení potravy
Ahoj.Prosím o radu...3 měs.mládě nám teď vyvrhlo hole.Co máme dělat,děkuji
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2013 18:04 Žena Nikola90 [8] - Hadi – veterinář
Ahoda nevíte někdo o nějakém veterináři přes plazy na severu čech??? Potřebovala bych sono na určení pohlaví.Dík
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2013 15:58 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Sára
Had uteče VŽDY naší chybou ( netřeba ji hledat jinde ), o tom není pochyb. Pokud Ti utekl po několikáté, zkus prohledat terárium kudy, příp. se zamysli pokud mu dopřáváš "výlety" zda ho dostatečně hlídáš.... Hodně zdaru při jeho nalezení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2013 14:28 Sára
Tak mi zase utekla Toreta..Tentokrát už jí nehledam a nechávam tomu volnej průběh,nemá cenu ji hledat,stejně jí nenajdu ..teď už může bejt kdekoliv po baráku..
Achjo,proč ty potvory tak utíkaj .. Měla tam všechno .. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2013 20:58 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Sára
To víš, každej hadík je jinej, stejně tak, jako každý jiný domácí mazlíček ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2013 20:56 Sára – Hadi
Kamarádka ho má stejnou dobu a ona už jí vleze i na ruku,všecko .. Je krotká jak beránek .. coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2013 20:50 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Sára
Chce to čas, žádný zaručený recept není ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2013 20:34 Sára – Hadi
Ahojky,přijde mi,že můj užovec Toreto se mi strašně bojí,hrozně se bojí rychlých pohybů a nevleze mi třeba sám na ruku,nic ..Jak se mu mam věnovat víc,než si s ním hrát v rukou a mluvit na něj ? Mám ho měsíc ..Přijde mi spokojenej a má krásně udělaný terárko,tak co je špatně ? coze :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2013 15:10 elegans1 Re: Pogona
No a Ralph Davis a desítky dalších je má v racku a jde jim to.Jak mě mutační zvířata moc nezajímají,tak jsem v Hammu vždy unešený z toho,co všechno je možné odchovat.Ti lidi mají evidentně chov těchto zvířat dokonale zmáknutý a zvířata perfektní.Ceny samozřejmě taky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2013 11:59 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: Pogona
Tomáši celkem tě už nechápu o co ti tady jde vytahuješ tu staré reakce které k tématu ani nepatří, když se to tu smaže tak nemeškáš a dopíšeš to znova...Co napíše Martin na to ty musíš reagovat přehnaně přidávat otazníky atak podobně...
Přesně jak teď s těmi vylíhnutými cvrčky v teráriu,myslím že se dá pochopit to,že když ti je tam samice cvrčka naklade do substrátu tak čerstvě nalíhlé cvrčky budeš težko odchytávat...což je velký rozdíl oproti tomu nechávat u zvířat střední či dospělé cvrčky,tehdá Verčák ani neměla v teráriu mikro cvrčcky a vidíš stalo cvrčci pokousali agamu...
A k tomu kdo si kde protiřečí by jsi měl začít nejdřív u sebe a nechytat se za každé elegansovo slovo...
A to že tobě nikdy žádnej cvrček žádný zvíře nepokousal ještě neznamená to že se to nestává...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2013 21:55 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: elegans1
KOnkrétně u regiusek znám chovatele, který je má ve vymzlených teráriích dokonale kopírujících biotop, jinak by se mu ani nepářili,....

Nicméně jsme zběhli od diskuze, kdy tvrdím, že ani dospělý cvrček hadovi neublíží - jinak by museli v MiniZoo všichni adi být sežráni cvrčky všech velikostí :-D
Prostě si cvrček hada nevšimne, nejen že to není jeho přirozená kořist, ale vždy dá přednost něčemu lákavějšímu ( jablko, salát, psí granule, mrkev, brambora,... ) což najde u 99% z nás,....
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2013 21:51 elegans1 Re: Pogona
No vidíš.Hadí ekvivalent jsou třeba regiusky.Chov v pohodě,odchov je už něco jiného.A ke všemu mají u regiusek nejlepší výsledky lidi,kteří je mají v rack systémech na topném kabelu.Ke všemu jsou schopní odchovávat pořád nové mutace a dokonce se tím více než slušně živit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2013 21:47 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: elegans1
Co však znamená "obecnější" zvíře ( agama, chamík, gekon, gutka, liasiska,... ) , u nás v kraji se např. rozmohla Tiliqua scincoides species ( sám jednu mám ) - kdy název je velmi exotický, avšak chov jednoduchý . o odchovu to však neplatí,....

Uznávám a mám tád Tvé názory a připomínky, které se však čas od času liší ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2013 21:44 elegans1 Re: Pogona
Ono taky celkem záleží o jakých zvířatech.Kdybych tady plácal něco o chovu Morelia boeleni,budiž.Ale chov korálovek a guttek je přece něco úplně jiného.Ty je schopen chovat a odchovávat snad každý.Pokud vím,do témat,věnujících se jiným zvířatům než gekonům se moc nepletu.Pokud ano,tak spíše jen do obecnějších témat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2013 21:38 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: elegans1
Zajímavé tedy je, že i když já znám spousty lidí co chovají ještěrky o kterých se mě může zdát, když se snažím poradit, odopovíš ( nejen mě ) něco ve smyslu "odchoval jsem deset tisíc těchto ještěrek, takže o nich vím nejvíc",..... a svoji pravdu si nenecháš vyvrátit,.....

z toho mi vychází, že já, narozdíl od Tebe si ničeho nemůžu všimnout, nic odvodit,....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2013 21:34 elegans1 Re: Pogona
Neodchoval jsem žádnou,protože hady nechovám.To ale neznamená,že o jejich chovu nic nevím.Jako každý,kdo se tera věnuje delší dobu,znám spousty lidí,klteří chovají jiné zvířata,než zajímají mě.A jelikož se občas navštěvujeme,člověk leccos vidí.Je to tak těžké pochopit?Máš snad pocit,že kdybych zatoužil po guttkách,že bych je neodchoval?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2013 21:28 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: elegans1
Mnohokrát jsme se bavili o tom, že mikro cvrčci sjou schopni pozřít odhcovy ( naposledy s Verčákem ),.... kdy já tvrdím opak,....
jinak nevím, proč na otázku odpovídáš ( Tvou oblíbenou ) otázkou,,.....kolik užovek a korálovek jsi odchoval, že rozdáváš rozumy,....

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [2] 4 5

Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 2869x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/229-uzovka-cervena?od=51