Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Krabárium

 

NápovědaFórum » Bezobratlí » Chov 

+ přidat příspěvek
Krabárium
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2020 20:35 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: demio
Ahoj, děkuji ti moc za snahu a pomoc, zkusím ji dohledat na internetu. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.12.2020 18:22 Muž demio [1] - Hadi – Enoki
Ahoj, posílal jsem fotku známému a ten se přiklání k verzi, že by to mohla být penízovka sametonohá.Normálně má hnědou až oranžovou barvu. Ale dá se pěstovat uměle pod názvem Enoki. Uvádí se, že existuje velký rozdíl ve vzhledu mezi divokými a kultivovanými druhy hub. Důvodem je pěstování hub ve tmě. Proto pak má enoki bílou barvu, tenčí a delší třeň.Má prý velmi pozitivní vliv na zdraví.Ale zkus si to dohledat aspoň víš pod jakým názvem. Ale podotýkám, že to byla jen jeho domněnka, třeba to tak není.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2020 15:04 R Muž Landvir [231] - Ještěři – Geosesarma - houby
Fotka k příspěvku Ahoj kolegové a kamarádi, začali mně po teráriu růst nějaké bílé houby a ani Google mně je nechce identifikovat. Přikládám foto, opravdu nevím kde se tam vzali, ale asi byli v rašelině která už je tam více jak 4 měsíce... až teď se houbičky objevili. Nevím jestli jsou jedovaté, nebo mohou nějak ublížit krabům a hlavně nevím co je to zač, kdyby někdo věděl, budu rád. Díky za odpovědi. Jarda
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2018 13:56 Žena monisska [0]
Dobrý den,
zajímalo by mě, jakým stylem máte řešené vytápění terárek pro krabíky? Našla jsem si že topné podložky na zadní stěnu, ale mám vlastně terárko, tak jsem tam dala Estein, kteramickou topnou žárovku, nevadí to? A hlídáte si teplotu sami nebo máte termostat?

Díky za odpovědi :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.04.2010 07:57 dan999
já myslím že ho nerozerve pokud se natře nějakým tím lakem ale pro ten efekt bych ten polystyren popatlal lepidlem na obkladačky :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2010 22:34 redwolf
A proč by ho měl rvát? A i kdyby stačí když ho natřeš bezbarvým lakem ke zvýšení tvrdosti a máš po starostech.Samozřejmě zdravotně nezávadným lakem.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2010 20:41 Martin123
Ještě úpravička :d má to být 3D pozadí :) z polystyrenu :d takže ho rozerve :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2010 20:32 Martin123
Když já chci lignocel :-D
ted má písek a je pořád schovanej, já si myslím že mu tolik vadit nebude
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2010 20:26 redwolf
Tapetu nerozerve to se neboj,ale jako substrát bych dal radši písek. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2010 19:36 Martin123 – Krabárium
Ahoj,
chci předělat Krabovy suchozemskému obydlí.
chci mu dát 3D tapetu-nerozerve jí?
na dno dám lignocel-mech-kameny-dřevo-kořen- a bude mít bazének z misky.
Bude mu to takto vyhovovat? a možná dostane ještě pískoviště :-D

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Bezobratlí • Zobrazeno 536x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/232-krabarium