Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Moucha, čmelák, housenka ?

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Moucha, čmelák, housenka ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2010 18:37 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Jirka
Jednou jsem viděl udušeného chamíka, který dostal do tlamky žihadlo tuším taky od včely, kterou náhodně pozřel, když kamarádovi vlétla do bytu.....
Takže to jde VŽDYCKY o jednou, včera si agámky včelku slupnou mohly, příště už to může být jejich poslední potrava - byl bych v tomto opravdu opatrný ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2010 16:39 Muž Onys [3] - Ještěři – Re: Jirka
:-D No uvidíme jestli jim do terárka v paneláku zavítá nějaká včelka :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2010 16:15 Muž Jirka [45] - Ještěři
Moje agamky si tohle léto dávaly včelky co jim lítaly na jetel ve výběhu a jak jim chutnaly!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2010 15:28 Muž Onys [3] - Ještěři – Re: Pogona
Díky, opravdu jsem se snažil hledat, ale ptal jsem se hlavně kvůli těm čmelákům atd... a to jsem nikde nenašel :-) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2010 15:06 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Onys
Určutě to tu již v diskuzích bylo napsaáno několikrát, gekončíky ( ale i jiné ještěry ), můžeš klidně krmit hmyzem z louky, samozřejmě odpovídající velikosti ( kobylky, motýli, berušky, housenky, apod. ). Čmelákům, vosám, včelám a sršním se ale vyhýbej ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2010 12:08 Muž Onys [3] - Ještěři – Moucha, čmelák, housenka ?
Zdravím všechny, jen tak mě napadla jedna věc na kterou jsem nenašel odpověď nikde jinde. Budu si pořizovat Gekončíky a napadlo mě jestli je možné krmit kupříkladu mouchami housenkami nebo čmeláky zbavenými křídel ??? Je to pouze teoretická netvrdím že to budu dělat tímto se chci vyvarovat negativních komentářů jako že jsem si nic nepřečetl atd... Díky Ondra :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 381x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/286-moucha-cmelak-housenka-