Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

co delat kdyz Vas had kousne a nechce se pustit?

 

NápovědaFórum » Hadi » Chov 

+ přidat příspěvek
co delat kdyz Vas had kousne a nechce se pustit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2011 15:50 Muž Syndrom [6] - Hadi
radsi tam teda ukapnu trosku octa ten mi chybet nebude :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   26.04.2011 15:38 dan999
nefunguje, nemá cenu plýtvat tím zlataým dokonalým nápojem jako je slivovice :-D od Jelínka :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.04.2011 15:28 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Syndrom
Ten ocet mám vyzkoušený u hroznýšů, hroznýšovců, užovek i korálovek a zatím fungoval vždy na 100% :-D až jednou u některého většího hada nazafunguje, je blbý, že už to nenapíšu :-D
O alkoholu jsem neslyšel, navíc mezi oči,.....přijde mi to takové divné, ale kdo ví, třeba to opravdu funguje ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2011 10:59 Muž Syndrom [6] - Hadi
mno jo ocet taky zajimavy reseni ;-) to jsem jeste neslysel...

alkohol mezi oci??? coze to mu pripada trosku zbytecny kapat mu mezi oci kdyz ho mam zakousnutyho v ruce zubama a ne ze se do me zakoukal smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2011 20:45 dan999
já slyšel, že se má kápnout alkohol mezi očit, když jsem mel krajtu 130cm v ruce, šel jsem do obyváku, vytáhl nejakou finskou vodku či co to bylo kápl a ono nic :-D ale tak co už, naonec pustila...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   22.04.2011 16:13 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Sewer
Když manipuluju s většími či kousavějšími hady, kde je vyšší riziko ( a bolestivost ) kousnutí, mám po ruce vždy nachystanou houbičku namočenou v octu, když se zakousne a otřeš mu s ní "čumák", okamžitě pustí a uteče, ocet mu totiž nadmíru páchne. To samé jsem slyšel o citronové šťávě, to jsem však nikdy nezkoušel ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   22.04.2011 14:48 Muž Sewer [151] - Ještěři
Musíš počkat až tě spolkne a pak zase vyprdne :-D
...no, co já sem slyšel, tak opatrně zmáčknout za hlavou, zatlačit ho jakoby víc do ruky nebo tam, kde se zakousl (protože má zuby dozpátku) a pak ho do strany "vykroutit"...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2011 11:42 Muž Syndrom [6] - Hadi – co delat kdyz Vas had kousne a nechce se pustit?
zdravim tak koukam na netu a nenasel jsem o tom moc info tak bych se chtel zeptat zkusenejsich chovatelu jak na to...

slysel jsem ze je treba dobre polit misto kde je had zakously alkoholem :-P a nebo ho chytit ze strany za hlavu a pomalu vyvyklavat... hmm

dalsi varianta strcit do tlamy dalsi prst...atd viz tady video( www.youtube.com/… ) ale to je jen u velkych hadu takze premyslim co u mensich hadu?jak to resit??osobne mam koralovku ktera me nikdy nekousla ale videl jsem i videa z ruznych chovnych stanic kde byl pristup k hadum takovy neosobni a tam se ti hadi celkem bezne zakousli a dlouho se nechteli pustit a vyseli na ruce treba i desitky minut

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 299x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/504-co-delat-kdyz-vas-had-kousne-a-nechce-se-pustit