Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Brachypelma Albopilosum - PROBLÉM

 

NápovědaFórum » Bezobratlí  

+ přidat příspěvek
Brachypelma Albopilosum - PROBLÉM
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2011 22:56 Muž Felix [754] - Ještěři
Rádo se stalo :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2011 16:27 JayD
Díky moc za vaše odpovědi :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2011 23:13 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: fajfmen
Ten Vezír je lepší smich :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2011 23:09 Muž Felix [754] - Ještěři
Bodejť :) . Takže Tě odnynějška můžou všichni oslovovat "Velký vezíre" anebo "Pán veľkomožný" :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2011 22:51 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: fajfmen
Já su ale chytreeeej :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.11.2011 22:14 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: JayD
Zčernalá pokožka znamená, že se bude svlékat a po tu dobu jednak (i několik týdnů) nežere a jednak si vyhledá úkryt - bude totiž zranitelný. Dále do písmene platí i to, co níže napsal Pogona ;-)
Hlavně mu tam po dobu svlékání nenech pobíhat cvrčky - sežrali by ho, dokud se nemůže bránit!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.11.2011 22:00 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: JayD
Snad se nepletu, ale ona lysina je proto, že si vyčesal žahavé chloupky ( něco ho stresovalo a měl strach ). Co se týče krmení, pak já krmím jednou měsíčně, pavouci se denně nekrmí ;-)
A že je zalezlej, je taky normální - je to pavouk a většinu života tráví v úkrytu.
Z tohoto důvodu ( abych ho občas zahlídnul ) jsem si pořídil Grammostolu roseu - ta se skoro neschovává ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2011 20:00 JayD – Brachypelma Albopilosum - PROBLÉM
Zdravím, mám tohoto sklípkana asi měsíc, za tu dobu žral 2x. Dávám mu cvrčky. Když jsem ho donesl domů, měl na zadečku lysinu, ta mu asi před týdnem zčernala. !!!Nepřijímá potravu a je pořád zalezlý v úkrytu!!! V teráriu udržuju vlhkost 75-80% a teplotu 25°C. V čem je problém? Předem díky za odpovědi.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Bezobratlí • Zobrazeno 89x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/678-brachypelma-albopilosum-problem