Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Noční osvětlení terária. Ano či ne?

 

NápovědaFórum » Terária, vybavení, osvětlení,...  

+ přidat příspěvek
Noční osvětlení terária. Ano či ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2012 22:47 Muž Číža [4] - Ještěři
Jak říká Pogona když je to s rozumem je to ok mí chamici si krásně zvykli a když se to přepne vyhledají místo kde to zalomí a jsou spokojení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2012 22:24 Muž dair [0]
Tak ja mam led pasek pusten na 2 hodinky po zhasnuti zarovky. pak maji uplnou tmu. a myslim ze je to nevyrusuje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2012 20:18 Muž krysikmouse [32] Re: Pogona
jojojo :-) přesně tak .. jen jsem měl potřebu komentáře a třeba aby se diskuze rozjela :-) a to článku zatím nejde :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2012 20:17 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: krysikmouse
Však jsem se to tam snažil napsat :-) s rozumem a rozmyslem ano.
Jenže oni jsou někteří schopni toho nasvítit na noc chameleona 40W žárovkou :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2012 17:59 Muž krysikmouse [32] – Noční osvětlení terária. Ano či ne?
Já bych se toho nebránil . však ne plošně ale spíše méně.. používám 1 LED s větším rozptylem do patice GX a pouze asi 2 hod po zhasnutí a pak tma ...
Naprosto bych ale vyloučil modré noční žárovky ...

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Terária, vybavení, osvětlení,... • Zobrazeno 58x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/769-nocni-osvetleni-teraria-ano-ci-ne