Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Čersvě vylíhlá mláďata

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Čersvě vylíhlá mláďata
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2012 20:32 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Daisy
A jen doplním, šváby určitě nepoužívej a do terárka jaké uvádíš, je nedávej v žádném případě, do pár dnů bude po většině z nich. Potřebují ( hlavně kvůli "lovu" ) mnohem menší terárium pro první týdny života. Rozděl je klidně po 10ti do teráreček cca 30-20-20. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2012 20:31 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: Daisy
1. ne
2.po 24h ,hned,normální písek z pískoviště,nenechávej je na papíru
3.nedávej je do tak velkého terária, rozděl ho na půl a do každé půlky 10-15
4.můžeš...ze začátku spíše cvrčky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2012 20:30 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Daisy
Kdysi jsem sesmolil článek, který dá odpovědi na většinu Tvých otázek :

terarka.net/jesteri/clanek/62--spravna-inkubace-vajec-a-nasledna-pece
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2012 18:38 Daisy – Agama vousatá - čersvě vylíhlá mláďata
Ahoj všem. V inkubátoru mám 21 vajec, která by se měla líhnout v nejbližších dnech, dalších 29 vajec očekávám cca za měsíc. Mám několik dotazů. Je to naše první zkušenost :)Nechtěla bych malinkým ublížit, tak se předem omlouvám za možná hloupé otázky
1. Nemohou poškodit čerstvě vylíhnutá mláďata ostatní ještě nevyklubaná vejce možným pohybem v krabičkách?
2. Po jaké době dáváte mláťata do terária a od kdy mohou mít v teru písek? Nepoužíváme jemný písek, ale hrubší. Prvních cca 14 dní bych je raději nechala na plátěných či papírových podestýlkách, aby nezobali písek s potravou.
3. Kolik takových prcků může být pohromadě v teru o rozměrech DxŠxV 95x55x60 cm.
4. Můžu začít krmit malinkými švábíky a minicvrčky cca do 0,5 cm, nebo je to příliš velké?

Díky za všechny zkušenosti a rady

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 73x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/781-cersve-vylihla-mladata