Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Rašeliník

 

NápovědaFórum » Bezobratlí  

+ přidat příspěvek
Rašeliník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2012 22:57 Muž dox93 [8] - Hadi
ok napsal jsem do vzkazů X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2012 22:13 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: dox93
Teď mi ale došlo, že v sobotu do Trauče jedu :-) , můžeme se domluvit ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2012 21:50 Muž Juice [0] - BezobratlíRe: Pogona
Ďakujem za ponuku, ale o rašeliník som sa začal zaujímať hlavne kvoli tomu že by som mal rád v terkách živé rastliny. Jediné čo ma napadlo boli rôzne machy, medzi nimi aj tento rašeliník. Kedysi som mal u Chromatusa nejaký mach ale tiež pošiel.. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2012 21:20 Muž dox93 [8] - Hadi
nj škoda co se dělat ale jde to i bez něj ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2012 21:05 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: dox93
To bohužel nevím,.... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2012 20:58 Muž dox93 [8] - Hadi
To já jsem u nás hledal rašeliník v lesích ale nikde jsem ho nenašel.Jsem z Trutnova a koukám že pogona taky někde z královohradeckého kraje nevěděl bys tady o něčem?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2012 20:44 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Juice
Rašeliník se na 99% neujme nikde, zkoušel jsem to já a spousta známých v různých teráriích a dříve či později stejně zašel.
Takže je dobré mít poblíž les, ve kterém roste a cca 4krát do roka jej vyměnit, nebo jej nechat v teráriu " hnědý " i tak perfektně drží vlhkost je nevypadá tak pěkně ( i když je to relativní - do některých mých terárek bych zelený ani nedal ) ;-) Budeš-li mít zájem, můžeme se domluvit a můžu Ti jej za poštovné poslat, víc info přes vzkazník ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2012 20:29 Muž khopikcopin [8] - Ještěři – no
no neříkam že se ti nechytí ale já jsem s ním mnel problémy a nevypadá to pak moc hezky to chce vyříznout někde v lese celí trs i s kůrou nebo hlínou a nebo kamenem podle to na čem roste ale nevím jak daleko to máš do něakého čistého lesa :-O ale skus kdyby ti ten rašeliník nevyšel tak se docela na něakých velkých burzách prodává bělomech ten mam v teráriu já ale musíš na něj furt lejt vodu jinak ushne ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2012 19:03 Muž Juice [0] - BezobratlíRe: khopikcopin
Tie tvory by pre mňa znamenali bonus, horšie je to že sa neuchytil :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2012 15:55 Muž khopikcopin [8] - Ještěři – ahoj
no jistě že se dá koupit ale mne se to moc neosvědčilo protože si koupíš víc než rašeliník (většinou to trhají někde v lese jako všechny mechy) když jsem si ho koupil na burze v Praze jedna taška mne vyšla na 20Kč ale když jsem si ho přivez domů tak tam byli různí brouci škvoři a pavouci a těch jsem mnel pak plný pokoj :) a navíc se mi to v terárku nechytlo a nevypadalo to moc hezky ne
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2012 22:29 Muž Juice [0] - Bezobratlí – Rašeliník
Zdravím, dá sa niekde kúpiť živý rašeliník, aby sa mi uchytil v terárku? Našiel som len sušený. Ďakujem

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Bezobratlí • Zobrazeno 96x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/821-raselinik