Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Prosím o radu, utekla mi Krajta

 

NápovědaFórum » Hadi » Chov 

+ přidat příspěvek
Prosím o radu, utekla mi Krajta
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2012 20:00 Muž Sewer [151] - Ještěři
Ale jinou radu ti tady nikdo neposkytne...hlavně, že už se našla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2012 13:43 Žena ellipsees [0] - JeštěřiRe: Sewer
p.s. ani jedna rada viz. clanek nezafungovala:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2012 13:21 Žena ellipsees [0] - JeštěřiRe: Sewer
Had se našel ,bydlime v dvougen.dome dole rodiče ,jsou nyni na dovolene ...z postele slysime ranu ,jdeme dolu koukam nic nevidim ,spadl sprchovy gel do vany pouze :-D a za druhym sprch.gelem byla krajtička:-D kdyby byli doma dostali by infarkt,nevedeli to potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2012 17:06 Muž Sewer [151] - Ještěři
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2012 15:56 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: ellipsees
Nooo, v těchto tropických dnech může zdrhnout ven, kilometry daleko,.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2012 10:22 Žena ellipsees [0] - Ještěři – raduuuuuuuuuuuuuuuu Krajta
prosim Vas zahadnym zpusobem mi utekla Krajta kralovska miminko cca 30 cm...v noci dnes,poradte kde mam hledat uz jsem obratila byl vzhuru nohama ,jak ji nalakat nebo kde hledat? dekuji

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 85x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/863-prosim-o-radu-utekla-mi-krajta