Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

že by zimní klid

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
že by zimní klid
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2012 16:18 Muž Sewer [151] - Ještěři
Svícení ji nechej, jak je zvyklá, může to být příchodem zimního období a taky stěhováním, dej jí čas...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2012 14:32 Žena Larisa [4] - Ještěři – že by zimní klid
dobrý den, tak doufám,že tento můj dotaz jsem opět OMYLEM nevložila k bezobratlým;-) .
Mám svou agamu cca 14 dní v novém terariu, od té doby co je přestěhovana neprojevuje téměř žádnou aktivitu, nevyhřívá se ani pod jednou lampou,jen odpočívá na větvi v rohu, pořád jakoby pospává, ze začátku si vzala pár švábu (druhý den po nastěhování), před pár dni si teda slezla pro pampelišky,ale až pozdě večer, nevypadá na pohlded nemocně,pozoruje okolí, trus vypadal ok, ted teda žádný není, protože nechce jíst, denně vyhazuji netknuté jídlo a vodu má k dispozici taky. svítim ji od 8 di 20:00.Teploty v terarku bych řekla v normě na netu jsem se dočetla, že tohle období pokud nastane tak až tak kolem listopadu. Tak pokud je to opravdu ten čas klidu, jak ji mam nastavit svícení?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 31x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/908-ze-by-zimni-klid