Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

atheris squamigera

 

NápovědaFórum » Hadi » Chov 

+ přidat příspěvek
atheris squamigera
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.11.2012 08:30 Žena Rendy [3] - HadiRe: Dannie
Ahoj, mám doma 3 mladé kousky. Jsou to (alespoň pro mě) úžasná zvířata. Tito hadi nemají rádi moc vysokou stabilní vlhkost. Jinak lze vše dohledat na netu. Povahy jsou individuální jako všude. Mám jednoho klidného, ale zvědavého, druhý nemá pro ránu nikdy daleko. Venku ale drží na háčku oba vpohodě a vklidu. Třetí je kliďas, flegmatik, ale jakmile jde na háček, je to neřízená střela. Podezřívám špatnou zkušenost u minulého majitele s násilným krmením. Většinou jsou to fajn zvířata, se kterýma se dobře manipuluje. Mláďata někdy nechtějí žrát sama, ale krmí se snadno i ručně. Jakmile žerou, jsou to většinou popelnice, takže pozor na překrmování :-) Miluju je...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2012 20:32 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Dannie
;-) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2012 20:29 Dannie
děkuji, zkusím se poptat :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2012 20:19 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Dannie
Zkus zkontaktovat zde :

ofion.mypage.cz/…

;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2012 18:21 Dannie – atheris squamigera
ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte zkušenosti s tímto hadem. S přítelem máme v plánu si jí pořídit, on samozřejmě už má zkušenosti s chovem hadů a i jedovatých, jenom tedy ale pouze s pouštními typy. Jsou nějaká výrazná specifika pro tento konkrétní druh? zkoušela jsem hledat nějaké větší množství informací na internetu ale bohužel marně, tudíž se obracím na vás jestli o těchto potvůrkách nevíte něco víc. děkuji :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 62x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/919-atheris-squamigera