Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Gekončík noční - výměna terária

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Gekončík noční - výměna terária
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 21:13 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: SaLu
Terárium těchto rozměrů je OK i pro tři gekončíky,...proč jej tedy stěhovat. Navíc proč to stávající nemá "skrýše a prolézačky". Vždyť, když se chce, všechno jde ;-)
Fotky by nám pomohli,...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 20:10 SaLu Re: Mango
Děkuji moc za odpověď :-) Nebyly jsme si jisti jestli je to vůbec možné, aby jsme mu nějakým způsobem neublížily.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 20:02 Žena Mango [9] - Ještěři
Z vlastní zkušenosti - po přesunu pár dní stávkovali a nechtěli žrát. Pak se rozežrali a byli v pohodě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 19:59 SaLu Re: Pogona
Momentálně má terárium míru 56x40x40 cm a bylo by větší každý strana asi tak o 20-30 cm. Ale hlavní dotaz jsem zapomněla napsat. Jde o to že prostor bude uplně jinak vyřešen než v tom předchozím, bude mít více prolézaček skrýší a jako by skalních převisů. Jestli nevadí to že se najednou ocitne uplně v novém a jinak zařízeném teráriu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 19:58 Žena Mango [9] - Ještěři
Stresující to samozřejmě je, možná nebude chvíli jíst, ale měl by být v pořádku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 19:38 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: SaLu
Jak velké má terárium teď a jak velké plánuješ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 19:08 SaLu – Gekončík noční - výměna terária
Dobrý den, prosila bych o radu. Mám 5 měsíčního gekončíka nočního a chtěly by jsme mu vyrobit nové větší teráriu kde by měl více prostoru. Můj dotaz je, jestli nebude nějak moc stresující pro gekončíka když jej přemístíme do nového většího terária a jestli se vůbec může přemisťovat. Děkuji moc

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 59x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/991-gekoncik-nocni-vymena-teraria