Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

stáři uvb zdroje

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
stáři uvb zdroje
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2013 19:38 Žena Larisa [4] - JeštěřiRe: Martinezz
už jsem to u nich objednala díky moc, jinak fotky agamky jsem dala jako další dotaz "NUTNÉ -pohlaví"tak mrkni
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2013 19:10 Muž honzap92 [4] - Ještěři
animalfarm.cz tady zase maji to Reptiglo za 350 Kč
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2013 18:54 Muž Martinezz [0] - Ještěři
Ta fotka by mĚ taky zajímala....

a ještě k tomu Repti Glu... doporučuju objednat tady:
www.siera.cz/…

jsou z Olomouce (Černovír) a nad 400kč mají dokonce rozvoz po Olomouci zdarma ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2013 18:48 Muž honzap92 [4] - JeštěřiRe: Larisa
tak to tady dej tu fotku jestli není tajná docela by mě zajímalo u 10 měsíční agamy 18cm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2013 18:33 Žena Larisa [4] - JeštěřiRe: Martinezz
jinak právě si pišu s jednim člověkem který prodáva samičku agamky, poslal mi fotky, ale z těch fotek toho asi poznát moc nepůjde zda je to on nebo ona, navíc je pry 10měsiční a má 18cm :-O nějak moc málo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2013 18:31 Žena Larisa [4] - JeštěřiRe: Martinezz
a kurňa :-O objednávam stydim stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2013 18:10 Muž Martinezz [0] - Ještěři
Pokud jde o Repti Glo tak ta by se měla měnit ideálně po půl roce, protože pak už hodně ztrácí na UVB záření, krajní doba je tuším 9 měsíců, jak tu někdo psal... pokud budeš kupovat nové Repti Glo tak jedině Repti Glo 10 26W to je z těch levnějších asi nejvíc účinné... ;-)

Já používám Solar Glo 125W, ale do tvého terka by to bylo asi moc silné...

ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 21:37 Žena Larisa [4] - Ještěři – stáři uvb zdroje
dobrý den, četla jsem zde diskuze ohledně uvb, narazila jsem jen na zmínku, že by se měl měnit a zajímá mě za jak dlouho.mám pro džab džab hned od začátku repti glo, svíti stále a myslela jsem si, že ji mám vyměnit až svítit přestane :-)
prosím o radu jak to je a taky zda si mám pořídit stejný zdroj nebo snad něco lepšího, popřípadě co, nemám představu i co se týče watu k mým rozměrům terárka.děkují

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 76x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/995-stari-uvb-zdroje