Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

prosim o pomoc identifikace pavouka

NápovědaFórum » Bezobratlí » Identifikace 

+ přidat příspěvek
prosim o pomoc identifikace pavouka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2017 10:00 Linda – Mega pavouk
Fotka k příspěvku Dobrý den, prosím vás, netusite co je to za pavouka? Našla jsem ho utopeneho u nas v bazénu na zahradě na okraji Prahy a nechce se mi věřit, ze je to pavouk volně žijící u nás v přírodě. Moc vám děkuji. :)

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.03.2015 09:55 Muž VaJzi @ [64] - BezobratlíRe: jefisale
Ano, jde o Maloočku smaragdovou (Micrommata virescens - Clerck, 1757). Vcelku běžný a neškodný druh... Příště prosím nezakládejte nový thread.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2015 04:47 jefisale - BezobratlíRe: jefisale
Tak jediny z ceskych me napada maloocka smaragdova - samice...

Pokud nekdo poradi budu vdecny. Mi 3 retrieveri o to maji vcelku zajem :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2015 04:36 jefisale - Bezobratlí – prosim o pomoc identifikace pavouka
Fotka k příspěvku Zdravim. Tento pestry 4 cm jedinec nalezen v rodinnem dome v jiznich Čechách. Není tu sam a proto prosim o radu, mam mirne obavy ze zavleceneho druhu. Omlovam se za diakritiku pisi z mobilu

Zpět na obsah sekce Bezobratlí Přidat příspěvek • Zobrazeno 42x

© TERARKA.NET - http://terarka.net/forum/1292-prosim-o-pomoc-identifikace-pavouka