Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Agama vousatá - Správné osvětlení (teplota)

NápovědaFórum » Pokec  

+ přidat příspěvek
Agama vousatá - Správné osvětlení (teplota)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   11.03.2017 20:44 P. Re: Nero
Nero napsal: Dobrý den, omlouvám se nevím jestli to píši na správné místo ale poprosil bych o radu

Připravuji si terárium pro agamu vousatou o rozměrech 100x50x50, mám ho udělané na zakázku a k teráriu jsem dostal REPTILE UVB 150 (25W) a INTENSE BASKING SPOT (25W) - obě jsou od firmy exo terra. Obě jsem zapojil a do terária jsem umístil dva teploměry ale ani po 3 hodinách se teplota prakticky nezvýšila jediné co mě zatím napadlo je koupit INTENSE BASKING SPOT ale třeba 75/150 W. žárovka je přibližně 20cm od vyvýšeného místa a cca 25 od výhřevného místa (i od substrátu). Pokud to bude potřeba není problém terárium vyfotit nebo dodat bližší info.

Předem děkuji za jakoukoliv informaci/radu.

Jinak UVB 150 je málo agama potřebuje UVB 200 Potom potřebuje tepelnou žárovku stačí jakákoliv žárovka já mám stejné tarárium a používám halogenovou 40W a dále by měla v terárku být zářivka s BIO trubicí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   11.03.2017 18:45 P. Re: Nero
Potřebujete ještě pomoc nebo jste již nějak vyřešil?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   03.02.2017 19:25 Nero – -
-
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   02.02.2017 20:59 Nero – Agama vousatá - Správné osvětlení (teplota)
Dobrý den, omlouvám se nevím jestli to píši na správné místo ale poprosil bych o radu

Připravuji si terárium pro agamu vousatou o rozměrech 100x50x50, mám ho udělané na zakázku a k teráriu jsem dostal REPTILE UVB 150 (25W) a INTENSE BASKING SPOT (25W) - obě jsou od firmy exo terra. Obě jsem zapojil a do terária jsem umístil dva teploměry ale ani po 3 hodinách se teplota prakticky nezvýšila jediné co mě zatím napadlo je koupit INTENSE BASKING SPOT ale třeba 75/150 W. žárovka je přibližně 20cm od vyvýšeného místa a cca 25 od výhřevného místa (i od substrátu). Pokud to bude potřeba není problém terárium vyfotit nebo dodat bližší info.

Předem děkuji za jakoukoliv informaci/radu.

Zpět na obsah sekce Pokec Přidat příspěvek • Zobrazeno 18x

© TERARKA.NET - http://terarka.net/forum/1454-agama-vousata-spravne-osvetleni-teplota