Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Chameleon jemensky odumirajici ocas

 

NápovědaFórum » Ještěři » Nemoci 

+ přidat příspěvek
Chameleon jemensky odumirajici ocas
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.07.2014 22:07 Žena Nadka [214] Re: jindra hanak
Jindři,každopádně je lepší si zajet k veterináři,co rozumí plazům.Tím si myslím nic nepokazíte.Držím palce ať to dobře dopadne.Tady,aby ti poradili,musíš udělat pořádnou fotku.Protože jinak nikdo neví,jak to vypadá a nemůže poradit. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.07.2014 13:11 jindra hanak Re: Monika
ja mam taky chameleona a samicku ale je ji asi rok a ma to same jemi 10 a mama s tatkou chteji abyzme zajeli k veterinari do zoo

hledam co to je za nemoc a obavam se nejhorsiho :-( cetl jsem v jedne chovatelske knizce ze to muze byt nemoc co (nepamatuji si jeji meno) ze chameleon nemoči ale moč se mu uklada kolem patere (neda se to vratit jen zmirnit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.06.2013 18:33 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: Monika
Nahraj tu nějakou kvalitní fotku kde to bude zřetelně vidět...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.06.2013 18:24 Žena Verčák [112] - JeštěřiRe: Monika
já zkušený chovatel nejsem, ale ti zkušení budou chtít vidět fotku ;-) tak ji sem nahrej at se ti rady dostane rychleji ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.06.2013 16:40 Monika – Chameleon jemensky odumirajici ocas
Ahojky chtela bych se zeptat nejakeho zkušeneho chovatele mam doma 2 skoro 3lete samicky chameleona jemenskeho a tedka jsem u ni zjistila ze ji jakoby schne spicka ocasu a jakoby odumirala chtela bych se zeptat cim toi muze byt a jak jim nejak pomoc. Byla jsem u nas u 2 veterinaru prvni ten jak vydel chamaleona jak kdyby se ho bal a rekl ze on plazy neleci a druhy veterinar mi na to rekl ze to je asi stari a nic se s tim delat neda a poslal nad domu, podle me to vypada jak kdyby tomu nerozumely ani jeden. Poradi mi nekdo ze zkusenych chovatelu prosim?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 56x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1063-chameleon-jemensky-odumirajici-ocas