Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Želvy různých velikostí v jednom teráriu

 

NápovědaFórum » Želvy  

+ přidat příspěvek
Želvy různých velikostí v jednom teráriu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.09.2013 19:24 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Fotka k příspěvku Jinak už jsme přestěhovaly domů, dnes se jim konečně rozvítilo v teráriu a ukázala se jejich ohleduplnost ( zejména největší samice ), nedovolí si na ostatní obyvatele šlápnout či je jakkoli otravovat. Namísto toho je velmi opatrná a pozorná :-) Super.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   15.09.2013 13:09 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: 111muf
A takovou volovinu určitě vymyslel nějaký "profi" veterinář...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2013 08:29 Žena 111muf [0] - Želvy
Je dobrý, pokud se želva nezimuje, zajít na veterinu a nechat jim píchnout speciální injekci, která se dává nezimovaným želvám(jde o speciální vitamíny).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2013 19:32 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: . : Hunter : .
Hahaha, to jim prostě nijak nevysvětlim, zimovat bych mohl klidně všechny, ale jako správný a milující taťka to dcerkám nemůžu udělat ( a sám sobě vlastně taky ne ). To hemžení v teráriu přes zimu je k nezaplacení :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2013 18:39 Muž Hunter [100] - ŽelvyRe: Pogona
podľa mňa by si tie dve najväčšie mohol zimovať, dá sa to vysvetliť že musia ísť proste spať a basta :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2013 19:41 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: monty
Proč nezimuju?
Stačí si projít prezentaci :-D Mám tři dcery 2, 4 a 7let a zkus je přesvědčit o tom, že ve sklepě je želvám přes zimu nejlíp :-D

Jen jsem chtěl inspiraci pro příští layout terárka ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2013 17:15 Muž monty [4] - Želvy
Já bych to moc nepřeháněl. Jednoduše zařízené, pár kamenů na hoblování, vyšší substrát v koutě pod žárovkou na zahrabání.

Proč nezimuješ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.07.2013 20:41 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Želvy různých velikostí v jednom teráriu
Ahojda všem,
obracím se na Vás se žádostí o pomoc, jak vyřešit vybavení a layout terária na zimní období pro pět želv suchozemských - zelenavých. Jelikož mi už došli nějak nápady, budu rád za každý postřeh, radu, obrázek, inspiraci, atd.

Terárium má základnu 120-55cm, bude v něm 5 želviček, největší 17cm, menší 13cm, pak 10cm a dvě, které mají 7cm. Proto by mělo být terárium uzpůsobeno tak, aby vyhovovalo všem,...
Samozžejmostí je lignocelová a kamínková část - v jakém poměru nechám na Vás, UVB výbojka Solar Raptor 100W ( už je zakoupená ).

Co se týče výbavy, v podstatě mám cokoli Vás napadne, různé větve, kusy kůry, opuku a jiné kameny, mechy, rašeliník, listí,..............

Ještě jednou díky za každý tip na úkryt, layout terária apod. ;-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Želvy • Zobrazeno 106x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1071-zelvy-ruznych-velikosti-v-jednom-terariu