Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Krajta královská - zastavený růst

 

NápovědaFórum » Hadi » Chov 

+ přidat příspěvek
Krajta královská - zastavený růst
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2013 11:38 Muž prokopo [8] - HadiRe: Joker
Ono tady vlastně není co radit, protože podle toho co píšeš je had v absolutním pořádku. :) Regiusky nedosahují závratných velikostí a dospělý samec má okolo jednoho metru, takže si myslím, že ta velikost je taky ok. Moje krajty mají 95 cm a to jsou tři roky staří samci. Jde tam, potom spíše o tloušťku jejich těla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2013 10:13 Joker Re: Joker
Nikdo neporadí?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2013 08:23 Joker – Krajta královská - zastavený růst
Zdravím, ráda bych se zeptala, jak je to s růstem krajty královské. na začátku ledna jsem koupila devítiměsíční mládě, měřilo 80 cm. Do začátku dubna had nežral, pak se svlékl a od té doby má apetit dobrý - každý týden sežere jednu myš a tváří se, že by sežral i víc (víc nedostává, protože všichni varují před překrmováním). Kálí tak jedenkrát za měsíc. Nicméně stále má tech 80 cm - znamená to, že už neporoste? Můžu to ještě nějak změnit?
Pro info, tuto krajtu jsem už řešila zde: terarka.net/forum/1059-klistata-u-krajty-kralovske-akutni a zde terarka.net/forum/979-krajta-kralovska-nezere
Předem moc děkuji za odpovědi:-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 44x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1101-krajta-kralovska-zastaveny-rust