Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Křeček a podestýlka

 

NápovědaFórum » Hlodavci  

+ přidat příspěvek
Křeček a podestýlka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2013 07:17 Žena petastastna [4] - HlodavciRe: fajfmen
jee to je milý :-) právě v první řadě koukám na jejich potřeby ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2013 19:59 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: petastastna
Bezva palec . Tobě stačila jen malá nápověda a dál už to rozvineš dle vlastního úsudku a pozorování zvířátek. Kdyby bylo víc takových... hmm palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2013 19:12 Žena petastastna [4] - HlodavciRe: fajfmen
jojo, mají domečky :-) tam si bordel dělají,ale podestýlka ven nepadá takže supr :-) ale i tak děkuji :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2013 18:40 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: petastastna
Zmínil jsem lepší materiál (aniž bych jej vnucoval), tys ho použila a pozitivní výsledek se dostavil ;-) . Ještě zkus přidat pevné úkryty suplující nory a vyházený substrát přestane být důvodem pro každodenní luxování půlky pokoje, ačkoli se nějaký ten svinčík kolem vyskytne vždy :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2013 07:18 Žena petastastna [4] - HlodavciRe: fajfmen
jenomže hobliny nosej po sobě všude a když je vyhrabou ,vydrží na hromádce a padají ven, skusila sem kukuřičnou jemnou podestýlku a ta je supr ;) nic nevypadává ven
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2013 22:47 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: petastastna
Podestýlka z kukuřičných vřeten se od hoblinové liší v puchuvzdornosti a vydrží tak třikrát déle ;-) , jinak je úplně stejně sypká. Křečci hrabou prostě proto že to mají instinktivně v povaze a jednak jim asi Tebou poskytnuté úkryty z nějakého důvodu nevyhovují. Chtějí si vytvořit systém nor. V tom smyslu budou z klece svinit okolo napořád ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2013 17:09 Žena petastastna [4] - Hlodavci
no to už sem právě udělala a ani to nepomohlo :-) vyhazují i přes to.... protože se v tom hrabou....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.10.2013 16:50 Muž Sewer [151] - Ještěři
O hodnosti podestýlek pro hlodavce moc nevím, ale vyhazování bych řešil tak, že bych jim na klec namontoval nějaké postraní stěny. Jen tak vysoké, aby nevyhazovali hobliny, třeba 10cm.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2013 09:15 Žena petastastna [4] - Hlodavci – Křeček a podestýlka
Dobrý den, ja kbyste prosím vyřešili problé ms hoblinami v kleci? Křečci mi je vyhazují ven.....Nevíte o nějaké jiné vhodné podestýlce pro křečky? Nebo jiné řešení? Máme křečky syrské pro které je klec vhodná a so us ní spokojení, jen ty hobliny všude jsou potíž :-) četla jsem o kukuřičné podestýlce, ale přidje mi škoda že se do ní křečci nemůžou zahrabat jako do hoblin.... Prosím o váše názory :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hlodavci • Zobrazeno 78x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1121-krecek-a-podestylka