Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Dotazy do začátku

 

NápovědaFórum » Želvy  

+ přidat příspěvek
Dotazy do začátku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2013 20:06 Alex Re: Eva
Díky za odpověď ! Něco podobného jsem přesně hledal palec . Jenom bych se chtěl ještě zeptat, kolik jí toho mám asi tak dávat. Nejčastěji jsem se dočetl, že stačí dává 3x nebo 4x do týdne, ale mláďatům prý každý den, proto si nejsem zcela jistý a psal jsem, že krunýř má na délku nějakých deset centimetrů (opravdu nevím kolik jí je).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2013 17:29 Eva Re: frezen9
Ahoj, pěkné shrnutí krmení a péče o želvu je třeba tady, hned v první odpovědi
tera.poradna.net/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2013 17:07 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: frezen9
Doporučuji projít si zde mnoho prezentací těchto a podobných želv, přečíst si atlas a pohledat na internetu. O těchto želvách je totiž toho napsáno mraky ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2013 01:47 frezen9 – Dotazy do začátku
Ahoj, tady Alex !
Dostal jsem k vánocům vodní Želvu Nádhernou a mám pár otázek, na které jsem nenašel přesné odpovědi.
Nejdřív se chci zeptat, jak je to s krmením (co a jak často jí mám dávat, všude se píše něco jiného). Momentálně jí průběžně denně dávám nějaké sušené malinkaté krevetky, ale nejsem si jist, jestli je moc nebo málo. Bohužel nevím, jak je stará, ale krunýř má na délku něco kolem deseti cenťáků.
Dále osvětlení, zatím jí tam nechvámá přes den zaplou lampičku (bohužel zatím nic jiného nemám), kterou na noc vypínám a tak se chci zeptat, jak dlouho jí mám nechávat zaplou, kdy jí vypínat a ták.
Poslední věcí jsou vitamíny. Dočetl jsem se všechno možné i nemožné a je toho celkem DOST, co se musí zvlášť doplňovat. Zatím jí tam asi koupím jenom sépiovou kost, prý si jí okosávají.
Děkují moc za odpovědi ! :-)
Alex

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Želvy • Zobrazeno 53x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1140-dotazy-do-zacatku