Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

chameleon - křivá špička přílby

 

NápovědaFórum » Ještěři » Nemoci 

+ přidat příspěvek
chameleon - křivá špička přílby
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2014 13:06 honula Re: honula
Jen se ještě chci zeptat, musím koupit novou žárovku je lepší Lucky Reptile Compact UV Sun 20W nebo Repti Glo 10 UVB 26 W, moc díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2014 13:03 honula Re: Pogona
Moc díky za uklidnění, budu teda dál sledovat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2014 10:41 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: honula
Tak křivice tohle určitě nebude, je to pěkně rostlý jemeňák, jediné co mě napadá je nějaký úraz, příp. "porucha" metabolismu. Každopádně, pokud se chamík nijak neobvykle neprojevuje, jak píšeš, přilba neměkne a neotéká, pak bych to jen sledoval a nijak nepanikařil ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2014 08:43 honula Re: honula
Fotka k příspěvku Tak ještě jedna celková fotka ....
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2014 08:24 honula Re: honula
Fotka k příspěvku Hlavička trochu blíž ... pokud by to nestačilo, vemu to úplně z blízka. Očička ale vypadají v pořádku, nejsou nijak zapadle a kroutí s nimi na všechny strany.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2014 08:22 honula Re: Pogona
Fotka k příspěvku Posílám nějaké fotky ...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2014 07:01 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: honula
Vyfoť i celého chamíka, packy, páteř, oči,......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2014 21:47 honula – chameleon - křivá špička přílby
Fotka k příspěvku Dobrý den, mám asi půlročního chamíka Pascala. Okamžitě se stal mazlíkem rodiny. Krásně se barví, žere, pije buď olizováním z listů nebo stříkačkou. Cvrčky mu obaluji v Nutrimix Rep Calci Plus, žárovku mám UVB 2, podle zverimexu kde jsem kupovola, je obojí do půl roku dostačující, pak mám koupit 10, takže ji teď budu měnit. Naposledy měl ale Pascal problém se svlékáním, přílba mu moc nešla, takže jsem vlhčila a pomáhala mu svlíkat, stejně ale kus kůže na přílbě zůstalo. Trochu se mu ale začala křivit. Kost je pevná a roste rovně, kůže je ale sesunutá jakoby na jednu stranu, takže to vypadá, že špičku má křivou. Žere, pije a mazlí se jako dřív. Prosím poraďte, co mám dělat. Díky moc všem

 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 57x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1161-chameleon-kriva-spicka-prilby