Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Jakeho hada jsem potkal?

 

NápovědaFórum » Hadi » Identifikace 

+ přidat příspěvek
Jakeho hada jsem potkal?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2014 08:46 Honza Re: elegans1
Fotka k příspěvku Diky to by mohlo byt neco z teto rodinky. Nasel jsem tento web a zda se ze to je on. www.siam-info.com/… Posilam jeste detailnejisi fotku.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.02.2014 06:34 elegans1 Re: Honza
Je to nějaký Ptyas,asi mucosus.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2014 21:52 Honza Re: fajfmen
Jezisi ja jsem tukan. No jasne bylo to v Thajsku v narodnim parku minuly tyden.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.02.2014 21:36 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Honza
Co mi jako první blesklo hlavou při pohledu na Tvou fotku je fuk, beztak to u nás nežije ;-) . Kdy a kde že jsi to zvíře viděl? A neříkej že českém lese na sklonku února ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.02.2014 21:11 Honza – Jakeho hada jsem potkal?
Fotka k příspěvku Dobry den, tohodle hada jsem potkal na prochazce kolem vodopadu. Prekvapilo men ze rozhodne nechtel "odejit" nekam do klidu. Takto si nas prohlizel cca 1m od cesty. Diky za info co to vlastne bylo za potvurku. Kobra to neni, to jsem poznal:-))))
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 54x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1170-jakeho-hada-jsem-potkal