Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Měknoucí krunýř vodní želvy

 

NápovědaFórum » Želvy » Nemoci 

+ přidat příspěvek
Měknoucí krunýř vodní želvy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   03.05.2014 10:42 Muž VVV [21] - Želvy
Hlavně je moc neohmatávat, člověk vždycky něco najde a pak se bojí :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.05.2014 21:35 Muž Hunter [100] - ŽelvyRe: Tomáš
Ahoj, ono ak ho nemajú fakt extrémne mäkký tak je to v poriadku, pancier mláďaťa má byť do istej miery pružný :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2014 20:36 Tomáš – Měknoucí krunýř vodní želvy
Dobrý den, chtěl jsem poprosit o radu. Mám již skoro dva měsíce 2 malé vodní želvy. Nyní jsem si všiml, že mají měkčí krunýř jakoby nad ocasem. Jinak mi přijde, že jsou v pořádku, jsou vitální, skoro pořád jsou ve vodě a hledaj jídlo. Svítim jim Exoterra repli Glo 5 UWB 26w 8hodin denně, teplotu vody mají 27 stupňů. Jídlo dávam jednou denně na střídačku, kuřecí játra, hovězí srdce, mražený sladkovodní ryby, mražený krevetky a gamary, mražený patentky, občas živý. Suchou stravu mi nechtěj žrát. Do vody jim dávám želvíka. Poraďte mi prosím, co asi dělám špatně, nebo jestli je to v pohodě, že ten krunýř je trošku měkčí. Předem děkuju

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Želvy • Zobrazeno 32x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1194-meknouci-krunyr-vodni-zelvy