Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Agama kočinčinská je apatická

 

NápovědaFórum » Ještěři » Nemoci 

+ přidat příspěvek
Agama kočinčinská je apatická
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2014 22:56 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Veronika
Ahoj, rozhodně se co nejrychleji obrať na jiného veterináře, nejlépe nějakou specializovanou kliniku - Přes GOOGLE vyhledej veteriny v okolí svého bydliště a podívej se na jejich hlavní zaměření. Nenajdeš-li nic vhodného, rozšiř okruh hledání na vzdálenější místa a pokud ani to neklapne, v Praze nebo Brně (podle toho co máš blíž) jsou špičkové stanice, které najdeš opět stejným způsobem...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2014 20:17 Veronika – Agama kočinčinská je apatická
Dobrý den,

mám dvě agamy, stáří asi rok a půl a těď mi jedna (ta menší) asi onemocněla, ale neví, co s ní. U veterináře jsem byla hned, ale ten mi nedokázal poradit. Jen jí napíchali vitamíny a zavodnili ji a poslali nás domů. Agama před pěti dny přestala žrát a je úplně apatická. Jak ji položím do terárka, tak ji tam nejdu i další den. Je úplně vláčná. Nutno říci, že si zlomila přední nožku. Může to být s tímto spojeno? Nemáte někdo podobnou zkušenost? Děkuji moc za rychlou odpověď. Nerada bych o ni přišla. sad sad

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 27x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1195-agama-kocincinska-je-apaticka