Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Agama vousatá - potrava

 

NápovědaFórum » Ještěři » Nemoci 

+ přidat příspěvek
Agama vousatá - potrava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.02.2016 18:15 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: dushek
Ahoj, problém to určitě není, krmit holatama se má stejně jen výjimečně.. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2016 17:35 Muž dushek [0] - agama vousatá
Ahoj, mám dotaz - moje 2,5 roků stará agamka nechce baštit holata, může z toho být problém? Jinak žere vše.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.11.2015 12:35 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: petra
Ahoj Petro, nevíme nic bližšího o podmínkách chovu,takže těžko radit. Nemusí žrát každý den, může to být i stresem z nového prostředí apod. Jinak když Ti nežere jeden den, tak to bych to opravdu neřešil...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2015 12:05 petra
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, v pátek jsem pořídila agamku, a nechce mi jíst. Má necelých dvacet centimetrů, první den mi snědla dva cvrčky a zelený, druhý den taky, třetí den trochu zelenýho a dnes zatím nechce nic. Poradíte někdo jestli je to normální, nebo jestli s tim jde něco udělat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2014 21:28 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Nikola
Po rybičkách se jí nestane nic, s těmi červy ale musíš něco rychle podniknout. Zajdi na nejbližší veterinu, nech ji odčervit a důkladně vyčisti terko (včetně kompletní výměny písku kvůli možné recidivě) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2014 12:21 Nikola – Agama vousatá - potrava
Dobrý den, moje agamka snědla 2 akvarijní rybičky. Může se jí něco stát? Při čištění akvárka nám spadli na zem a agamka se hnedka rozeběhla a než sme si toho stačili všimnout měla je v sobě. :/ A dne se jí objevilo pár červů v trusu. :( Děkuju za pomoc.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 95x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1199-agama-vousata-potrava