Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Moje želva nechce jíst

 

NápovědaFórum » Želvy » Nemoci 

+ přidat příspěvek
Moje želva nechce jíst
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2014 21:35 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: DavidDizzer
Přichází podzimní útlum, i mě želvy přestávají jíst a připravují se na zimu, pokud na váze do teďka přibývala je vše OK. Nicméně neznáme konkrétní podmínky chovu, takže to nelze tvrdit na 100%
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2014 00:49 Muž Hunter [100] - ŽelvyRe: DavidDizzer
skús zvýšiť teplotu a viac ju rosiť, možno je to blbosť, neviem, suchozemskú som nikdy nemal, ale pri vodných vačšinou zvýšenie teploty pomôže, ešte by sa zišlo popýsať celé terárium, technika, podstielka a pod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2014 23:31 DavidDizzer Re: Hunter
Ano, chová se prakticky jako předtím, tedy stejně. Možná více spí...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2014 23:15 Muž Hunter [100] - ŽelvyRe: maty
Nie je úplne jedno aká to je ? Ja si myslím že týždeň nie je až tak dlhá doba, inak sa správa ako ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2014 22:09 DavidDizzer Re: maty
Ano, želva zelenavá!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2014 20:58 Muž maty [15] - Ještěři
želva čtyřprstá (zelenavá) vážně??? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2014 20:36 DavidDizzer – Moje želva nechce jíst
Dobrý den,
mám takový problém s mou želvou. Několik dní mi už nechce jíst, vše, co měla ráda, ba celkově vůbec nejí.

Jedná se o druh ,,želvy čtyřprsté" (zelenavá)
Nejí už asi týden!
Prosím tedy o radu,

Děkuji

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Želvy • Zobrazeno 56x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1232-moje-zelva-nechce-jist