Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Leguán zelený

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
Leguán zelený
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2014 23:22 Žena Nadka [214] Re: Flutter
Už jsem taky nad tím přemýšlela.Aspoň bych viděla,jestli ho kočičáci nějak nedivočí. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2014 21:15 Žena Andris [0] - Leguan
To mi radil muj pritel ale kdyz jsme meli miminko ;-), ze nastavi kamerku do postylku , kdyz je v praci :-). Ale pro Nadku super napad ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.10.2014 12:42 Muž Flutter [27] Re: Nadka
V pozorování leguána během tvé nepřítomnosti by mohla pomoct obyčejná webkamera za pár stovek nastavená na smnímání při pohybu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2014 23:11 Žena Andris [0] - Leguan
No budu muset s nim zajit asi radsi, kdyz je tak malicky. Ted jsem cetla, ze leguani jsou experti na zatajovani nemoci.
Dneska mi utekl z terarka, jsem ho chtela pohladit a skocil naproti me a jak jsem se lekla tak uz byl venku, zalezl pod gauc, ale nastesti dobry:-).
Jinak mam dve holky 4 roky a 1,5 roku,
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2014 21:32 Žena Nadka [214] Re: Andris
Možná by to chtělo taky vyšetřit trus,jestli nemá nějaké parazity.Já jsem to zjistila,až káklo do jezírka.Bobek se rozpustil a ty potvory tam lezly.Po odčervení,začalo bezvadně baštit a přibírat. :-) Děkuji za pochvalu. :) A gratuluji k miminku,jak ho máš staré? love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2014 20:32 Žena Andris [0] - Leguan
No ja jsem doma na materske, takze ho mam na ocich cely den. Kdyz jedl tak jsem to poznala hned, no snad zacne zrat, jinak bych zajela na veterinu:-(. No jinak mas prezentaci krasnou a leguanka samo taky ;-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2014 19:58 Žena Nadka [214] Re: Andris
Já jsem toho svýho nevidéla nikdy jíst,proto jsem si zezačátku fotila plnou misku a pak večer znovu a srovnávala jsem to.Někdy zoblo jen trochu a bez srovnání,bych to nepoznala. :-) Vždy,když jsem přišla do pokoje,celou dobu leželo ani se nehlo.Chtěla bych být muškou,abych viděla,co dělá,když tam nejsem.Kolikrát je lampa s UVB otočená.Bobky v jezírku ůplně rozšlehané-ten tam musí řádit,ale přijdu-leží jak placka. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2014 20:37 Žena Andris [0] - Leguan
Jj ja vim ze je to malo krmny manual mam procteny a vytiskly, ale on k tomu jidlu ani nejde vubec, uvidim jeste par dni, ale na pampelisky je zvykly od chovatele.Jinak diky moc za rady ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2014 20:24 Žena Nadka [214] Re: Andris
Pampeliška a jetel je málo,musíš sbírat různé druhy rostlin.Já jsem si vytiskla krmný manuál z internetu.Stojí to za to si ho projít.Ono je taky potřeba vědět,co mu nesmíš dávat,abys mu neublížila.Je to na stránkách Klubu chovatelů leguánů zelených. :-) S tou plachostí-musíš být trpělivá,já mám leguána rok a taky utíká.Podívej se na mou prezentaci,třeba ti to v něčem pomůže ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2014 18:27 Žena Andris [0] - Leguan
Davam mu nasekanou pampelisku jako listy, jetel,jirrocel, listy redkvicky a kedlubny. Postrouhany okurek, mrkev,redkvicku, kedlubnu a vzdycky malou hromadku nejakeho ovoce. Pokazde mu tu zeleninu stridam. Ale tohle jsem mu zatim dala co ho mam doma, kazdy den ma neco jineho, jen pampelisku a jetel mu sekam kazdy den:-(, tak ne imkde je chyba, porad je hoodne plachy. Lita po terarku, kdyz mu davam jidlo nebo rosim. Snaad si brzo zvykne :-(
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2014 18:04 Žena Nadka [214] Re: Andris
Co mu dáváš za jídlo a jak mu to dáváš?Moje potvůrka dělá bobky i po roce do vody a u misky s jídlem i kde se vyhřívá.V podstatě musím uklízet celé dno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2014 14:54 Žena Andris [0] - Leguan – Leguan
Ahojky.Za jak dlouho se vam leguan aklimatizoval?Mam teda mlade 3,5 mesice, moc nezere, prvni dva dny zral, ale ted skoro vubec, mam ho doma 14 dni a bobky dela kde se vyhriv nebo u jidla, tak to je asi normalni, kdyz je v novem prostredi?Diky Andrea ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2014 21:26 Muž Felix [754] - Ještěři
Ledaže by se nadechl vody ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2014 11:06 Žena Nadka [214]
Fotka k příspěvku Můj leguán už druhý večer usnul v jezírku celý namočený.Nemohlo by mu uškodit celonoční spaní v jezírku?
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2014 18:33 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Melly
Dospělý a v dobré kondici vydrží bez jídla jeden, dva týdny...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2014 18:16 Melly – Leguán zelený
Dobrý den. Chci se zeptat jak by se mohlo pečovat o leguána zeleného během naší dovolené v zahraničí. Ne internetu jsem četla že vydrží klidně 3 dny bez jakékoliv starosti. Co je na tom pravdy ?? Naši příbuzní by měli čas ale rozhodně ne každý den protože jsme od sebe dost daleko.. sad Prosím o radu . Dopředu děkuji ;-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 150x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1239-leguan-zeleny