Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

zkušenosti s halogenovými žárovkami

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
zkušenosti s halogenovými žárovkami
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2009 22:14 karloss – Re: krysikmouse
Já používám bright suny a v pohodě.

eshop.farmapython.cz/…/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2009 13:10 Muž krysikmouse [32] – Re: phanjan
aha , no já nevím já bych to asi do terárka nedával ... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2009 20:16 Muž phanjan [0] - Ještěři – Re: krysikmouse
Ja to mam kompletne s preradnikmi, naozaj ich nikto nepouziva na terarko pre agamy ? V australii to svieti celkom dost. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2009 17:47 Muž krysikmouse [32] – Re: phanjan
tohle není Halogenová žárovka ale metalhalogenidová výbojka. Je k tomu potřeba předřadník a startovací set. na terárko bych to rozhodně nedoporučoval, svítí to dost silně a barva světla bývá hodně do bíla ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2009 17:23 Muž phanjan [0] - Ještěři – re:
Zdravim vas, ja mam na akvariu 2x35W a planujem zakryt akvarko, hodia sa na terarko ?
www.nccchina.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.10.2009 17:32 Muž Felix [754] - Ještěři
Od chvíle, co mě napadlo dát k čukvalovi 60 W halogenku, jsem zrušil topný kámen. Není ho tam zapotřebí, žárovka vyhřeje potřebnou část terka dokonale. Vzhledem k tomu, že t. kámen stojí cca litr zatímco žárovka jenom asi čtyři pětky, není asi moc co řešit ;-) . Akorát že unie co nevidět zastaví jejich výrobu... Věčná škoda :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2009 01:31 Muž krysikmouse [32] – Re:
Já používám halogenový žárovky. Mají vyšší teplotu vlákna, menší rozměry a řekl bych že topí víc na měnším výkonu žárovky... Výhoda je celkem i bezpečnost 12V ... nevýhoda je že musíš mít trafo ( ale to žádná až taková meganevýhoda není) používám na svoje terárko 2x 20W a pohodově to vytopí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2009 11:03 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Dej tam klasickou žárovku, příp. bodovku, to mexičanům bohatě stačí ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2009 23:10 Muž Stuck [0] - Bezobratlí – zkušenosti s halogenovými žárovkami
Chtěl jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s halogenovou žárovkou v teráriu pro gekončíky (Coleonyx elegans). Diky za reakce

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 963x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/125-zkusenosti-s-halogenovymi-zarovkami