Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Kamene a konáre do terárka

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
Kamene a konáre do terárka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2015 13:29 Žena Nadka [214] Re: Číža
Právě kvúli pidi hmyzákúm,teď jsem dávala z pily skrojky stromů s kůrou a vylezlo mi z toho plno sotva viditelných hmyzáčků.A já nevím,jestli by tomu mému zelenému zvířátku neubližovali. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.03.2015 13:18 Muž Číža [4] - Ještěři
Přesně tak stačí to vzít kartáčem pod vodou...
Ale doporučuju to vydrhnout pořádně,když jsem si naposled přinesl kořeny s potoka jen jsem je opláchl,vzal kartáčem....a když jsem večer čučel na bednu tak jsem zpozoroval dvě housenky jak si to štrádují po pokoji... :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.03.2015 11:56 elegans1 Re: Nadka
Úplně stačí věci do terárka očistit nějakým kartáčem pod tekoucí vodou.Nějaké vyvařování,hypermangan,atd jsou úplně zbytečné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2015 09:13 Žena Nadka [214] Re: kemper
To už máš jedno pro koho to je,ten slabý roztok hypermanganu je jako dezinfekce,ale dát jen slabý růžový.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2015 09:02 kemper Re: kemper
Zabudol som dodať, že sa jedná o terárko pre pogonu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.03.2015 08:57 Žena Nadka [214] Re: kemper
Nevím,jak ostatní,ale já beru z venku.Z hrubé nečistoty ometu venku smetáčkem nebo kartáčkem,někdy hadicí ostříkám a potom ve sprcháči horkou vodou a vydrhnu kartáčem.Pak pro jistotu rozprašovačem postříkám růžovým roztokem hypermanganu.A nechám oschnout.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2015 08:22 kemper – Kamene a konáre do terárka
Ahojte, možno sa pýtam na úplnu hlúposť ale chcem si byť istý. Ak chcem dať do terária kameň (pod žiarovku na výhrevné miesto) a nejaký konár na lezenie, kde to zoženiem ? Stačí keď pohľadám vonku ? Ak hej, tak to mám nejakým spôsobom očistiť predtým ako to dám do terárka ? Ďakujem za odpoveď

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 73x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1284-kamene-a-konare-do-terarka