Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Felzuma madagaskarská, zle sa hýbe, trasie sa, nežerie

 

NápovědaFórum » Ještěři » Nemoci 

+ přidat příspěvek
Felzuma madagaskarská, zle sa hýbe, trasie sa, nežerie
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2015 18:42 lubkag3 – Felzuma madagaskarská, zle sa hýbe, trasie sa, nežerie
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Dobrý deň, chcela by som sa poradiť ohľadne felzumy madagaskarskej, má asi 8 mesiacov,vlhkosť terária 70-90%,osvetlenie 50W daylight basking spot, lampa nie je umiestnená v strede ale na boku terária (viď obrázok),UVB nemá, už dva týždne nežrala, obyčajne žerie cvrčkov a múčnych červov ktorých namáčam do calcium plus D3,občas žerie ovocie,zvlieka sa normálne,na zemi má kokosovú drť,jedného dňa som ju našla na zemi,( obyčajne sa stále pohybovala len po konároch), zle sa hýbala, nepoužívala ani jednu nohu,nohy za sebou vliekla,nohy sa jej aj trasú, mení farbu raz je sýto zelená potom zasa stmavne a je sfarbená do hneda, nechce visieť na bambusoch ani na skle, stále leží na zemi,obyčajne sa mi nedá chytiť do ruky, teraz je taká slabá ,že ju normálne chytám do rúk,trvá to 4 dni,počas tých 4 dní bola dva krát večer úplne normálna ako keby jej nič nebolo a na druhý deň to znova začalo, v teráriu mám ešte jednu felzumu madagaskarskú a nič jej nie je, prosím o radu, vopred ďakujem za každú radu
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 38x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1316-felzuma-madagaskarska-zle-sa-hybe-trasie-sa-nezerie