Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

rada

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
rada
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2016 20:09 Muž alterationx [82] Re: mikes
Dubie potrebujú na rozmnoženie vyššiu teplotu a trvá im kým založia kolóniu, takže pri teplotách v byte 23-24 stupňov sa nemajú moc šancu rozmnožiť.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2016 19:51 mikes – švábi
Prosil bych o radu,vnučka mi převrhla šváby Blabtica Dubia,nevím jestli jsme je pochytali všechny.jsou schopni se v bytě rozmnožit?Nebo koupit nějaky jed?Děkuji za radu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2016 15:35 Žena Indy [3] Re: Landvir
Dík za odpověď
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2016 14:27 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Indy
Ahoj, můžeš.:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2016 07:44 Žena Indy [3] – rada u vodní želvy
Dobrý den všichni chci se zeptat jestli můžu dát vodní želvě místo křídy sépiovou kost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2016 18:15 Žena Lubilu [0] - JeštěřiRe: malenka5331
je to o trpelivosti, nase holky si uz naucili pritele aby jim otevrel terarko a dal je probehnout po posteli a tak .. normalne se postavi na zadni a busi do terarka dokud neotevre a neda ruku, ony hupsnou na ruku a jdou smejdit ... ale neni to hned. tohle se navic nejak naucily samy, nebyl v tom umysl ... mame je od Srpna :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2015 16:45 Muž karkra72 [2] - Agama vousatá – Ahoj.
Mohu jen souhlasit s názorama. Chce to to trpělivost a trpělivost. Já je několikrát za den pohladím zespodu po krku a ony mě zato olíznou. Krmení si vemou i z ruky ale to podle nálady. Někdy jen otevřeme terárko a čekáme co se bude dít. Jinak se nechají normálně vzít do ruky a nejvíc se jim ale líbí šmejdění po gauči a po pokoji. Když je teplo a svíti sluníčko tak je dáváme do okna na síť. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2015 19:29 Žena malenka5331 [1] - agamy vousatéRe: arabela
Chce to jen trpělivost a opravdu hodně s ním být v kontaktu, nic jiného se nedá dělat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2015 15:15 arabela Re: Pogona
vím ,že nebude běhat na povel jako pejsek :-D proto jsem si pořídila agamu a ne psa :) nechci ho mít na hraní jako hračku chci,aby se cítil dobře a neměl strach když ho chci vyndat. to je vše
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2015 19:40 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: arabela
Běžný ruch domácnosti, občasné a zatím krátké vyndání z terária, prostě kontakt s okolím a agama si časem navykne sama. Jen to není pes, čili nečekej přiběhnutí na povel, hraní si apod. Žádný trik není, prostě se jí věnuj a čas vše zařídí.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2015 17:17 arabela – rada
ahojky lidi :) potřebovala bych od vás poradit,mám doma 10-týdenní agamu samečka,je skvělý a úžasný .jen je malinko plachý.překonali jsme to že si vezme už cvrčky z pinzety (opravdu doma lovce nemáme). moc ráda bych ho chtěla naučit ,aby si sám vlezl na ruku a mohl z terárka .aby mohl běhat i mimo .jen opravdu nevím jak nato:( prosím poraďte jak se to dá naučit aby si zvykl ?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 134x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1331-rada-