Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Cvrčky uskladnenie - čistota

 

NápovědaFórum » Hadi » Chov 

+ přidat příspěvek
Cvrčky uskladnenie - čistota
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2015 18:48 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: alterationx
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2015 19:09 Muž alterationx [82] – Cvrčky uskladnenie - čistota
Ahojte, chcem sa spýtať na Váš názor resp. radu ohľadom jednej veci. Keďže chová doma gekony, držím doma cvrčky, ktoré by som rád nakúpil aj vo väčšom množstve ale povedzme, že najviac na mesiac a držím ich v hlbsích plastových nádobach, kde majú preložky z vajec, prípadne nejaké natrhané kuchynské utierky. Problém ale je, že by som rad zachoval nejakú čistotu tohto "chovu" resp. držania, keď je v nádobe veľa tak to dokážu celkom dobre za nejakú dobu zašpiniť a rozmýšľal som, že ako urobiť nejaký relatívne jednoduchý systém ako čistiť ten odpad po nich bez toho aby som ich musel premiestňovať z jednej nádoby do druhej a tú prvú vyčistiť. Napadlo ma, že či sa nedalo urobiť niečo ako sieťka alebo niečo po čom by chodili a ich odpad by vypadával do nádoby pod ňou a toto dno by sa dalo vyberať, vysypať odpad, vyčistiť a vrátiť na miesto. Prípadne, ak má niekto nejaký lepší systém, tak budem vďačný za radu. Vopred vdaka za prípadne rady.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 39x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1352-cvrcky-uskladnenie-cistota