Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

průjem u afrického ježka

 

NápovědaFórum » Želvy » Nemoci 

+ přidat příspěvek
průjem u afrického ježka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2016 20:58 Edit Re: Landvir
Nikdo mi tu moc neporadil, ale nakonec mě napadlo smíchat Smectu s vodou dát do ní trochu moučňáků a je po dvou dnech snad po problému. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2016 19:07 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Edit
Ahoj Edit, na internetu jsem taky našel tu dýni, u lidí pomáhá banán, rýže a piškoty, ale jak je to u ježečků, to těžko radit, myslím, že za zkoušku nic nedáš... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2016 18:06 Edit – průjem u afrického ježka
Jak vyřešit co nejrychleji průjem u ježka? U ježků je problém, že se následkem i řídké stolice oprudí zadeček. Na to používám úspěšně tampon namočený v naředěném Alfadinu a po usušení potřu zinkovou mastí. Ale pokud je stolice řídká je to zbytečně váznoucí problém. Četla jsem kdesi, že pomůže dýně, ale nezkoušela jsem to. Průjem mu způsobilo přímo "jiné"krmivo pro ježky na které nebyl zvyklý.
(Omylem se mi téma přiřadilo místo k savcům k ještěrům)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Želvy • Zobrazeno 30x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1359-prujem-u-africkeho-jezka