Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Co do terária

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
Co do terária
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2016 19:46 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Lubca
Ahoj octová voda nebo používám normálně Clin na okna, zatím se nic nepřiotrávilo. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2016 19:05 Lubca – čištění terárka
Zdravím mám jednu otázku...chtěl bych se zeptat čím čistíte stěny terárka?
Agamu i chamíka rosím a po čase se na stěnách začne usazovat vodní kámen a nevypadá to hezky.vyčistit to bývá docela boj,budu rád za každou radu.Děkuji ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2016 06:14 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Kuba
palec ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2016 20:51 Muž cadaverous [22] Re: Kuba
Pokud bude vhodně udělané větrání a chovanci na sebe navzájem neuvidí, tak by to mělo být v pořádku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2016 19:49 Kuba
Tak mě napadla jedna věc, kdybych v tom terárku udělal ze skla přepážku tak by mi vzniklo z terárka (150dx100vx40š) = (75dx100vx40š)

Což by se dal chovat v jednom samec a v tom druhým samice Jemeňáka, ze kterých bych udělal páreček.
Samozdřejmě přepážka uprostřed by byla udělaná s pozadím, aby náhodou ti Chamíci na sebe nechtěli utočit přes sklo :)

To by šlo ne ? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2016 19:40 Muž cadaverous [22] Re: Kuba
Teoreticky by tam sli i pogony kdyz by se vhodne udelalo 3D pozadi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2016 19:15 Kuba
A nějaký nápad co by se tam hodilo ve větším množství a né jako samostatný jedinec ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2016 09:14 Muž cadaverous [22] Re: Kuba
Pro samce jemenaka by to slo. Pokud to ma dobre vetrani. Ale urcite nedavej vic jak jednoho jemenaka do jednoho terarka! Ani samce se samici. Nesnesou se!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2016 19:51 Kuba – Co do terária
Ahoj,
mám terárium 150x100x40 (DxVxH)

Chtěl sem si pořídit Bazilišky, ale bohužel hloubka terárká jen 40cm je dost málo a celkově je to málo na větší ještěry co potřebují víc prostoru, ikdyž zbytek rozměrů je luxusních tak ta hloubka mě furt omezuje při výběru a zaměření na určitý druh ještěrů.

Chci poradit co bych do toho mohl dát - přemýšlel sem jestli by to nebylo vhodné pro pár Chamíků Jemenských a nebo pro 2 samičky 1 samce.

Prosím o návrhy pro, které ,,draky'' by to bylo vyhovující terárko :) :-O

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 93x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1387-co-do-teraria