Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Vajíčka?

 

NápovědaFórum » Ještěři » Rozmnožování 

+ přidat příspěvek
Vajíčka?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2016 15:03 Žena Indy [3]
Dobře dík za rychlou radu doufám, že se nechá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2016 14:36 Muž sedlon [0] - Ještěři
s fotek se toho moc nepozna, zkuste ju prohmatat, jestli nahmatate vajička
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2016 14:16 Žena Indy [3] – Vajička u hada
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Všechny zdravím. Vím, že se tu probírali vajíčka u gekončíků, ale třeba poradíte. Moje korálovka mi přijde docela tlustá oproti normálu, ale od posledního krmení se už vyprázdnila a je dost náladová včera jsem jí dala ruce do terárka a sama si na ně vylezla, když jsem ji potom vyndala, nevypustila ani pižmo a dnes jsem přišla ze školy a prošla kolem ní tak hned začala chřestit ocasem a útočit proti sklu. Je možné, že by to mohlo být tím, že má v sobě neoplodněná vajíčka?
Fotky lepší asi teď nedám.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2016 15:50 Muž sedlon [0] - Ještěři
jojo bude potomstvo X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2016 15:41 elegans1 Re: Hunter
Jasně,že je březí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2016 13:14 Muž Hunter [100] - Želvy
Môže a nemusí, vyzerá to neforemne, zrejme to bude aj dosť veľa tuku, čím krmiš ? Trebalo by to prehodnotiť, mne jedna samička takto zomrela.. Mala znášku, ale aj takú nadváhu že to nedala.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.03.2016 09:44 Misa-gekoncik – Vajíčka?
Fotka k příspěvku Zdravím,můžete mi poradit zda má samicka vajicka?
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 69x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1390-vajicka