Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Prosím radu! Užovka červená je agresivní

 

NápovědaFórum » Hadi » Chov 

+ přidat příspěvek
Prosím radu! Užovka červená je agresivní
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2016 19:41 Žena Den1ska [0] Re: Pasyok
Děkuji, určitě to nevzdám moc mě to totiž mrzí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.04.2016 13:14 Muž Pasyok [37] Re: Den1ska
Príčiny môžeme len hádať, v podstate to ani nie je dôležité. Dôležité je, aby si s ňou mala trpezlivosť a pomaly znovu získala jej "dôveru". Určite to bude chcieť trochu času. snaž sa s ňou manipulovať ako obvykle, hlavne pokojne, bez rýchlych pohybov. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2016 11:27 Žena Den1ska [0] – Prosím radu! Užovka červená je agresivní
Dobrý den,
mám užovku červenou již 4měsíce a je jí 5 měsíců.
Byl krásně ochočená zvykla si na mě jako nic, brala jsem ji do ruky max 2x týdně.
Ale posledních 14dní se nechce nechat vzít vždy, když se ji dotknu tak se rychle schová do rohu a natočí do esíčka.
Mezí mě že je taková, nikdy taková nebyla a nevím čím to muže být tak z ničeho nic.
Je možné, že má strach? Byl u mě kamarád na návštěvě a málem mu vypadla z ruky na zem, ale chytil ji. Je možné že je to tím že už má strach? Nebo čím to muže být působeno a přestane s tím? Děkuju :-( sad :-O

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 53x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1396-prosim-radu-uzovka-cervena-je-agresivni