Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Problémy u Morčete

 

NápovědaFórum » Primáti » Nemoci 

+ přidat příspěvek
Problémy u Morčete
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2016 20:20 Žena Kafroli [1] - Osmák Degu
To já taky ne. No teď už se tomu taky směju :-D ale nervy to byly fakt drsný. Nepřišlo by mi to divné, páč mám morčáky 2 a kontrolovala jsem to ještě s tím druhým.. A doktorka mi řekne, že je prostě jen vybavenější :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.05.2016 12:38 Muž Hunter [100] - ŽelvyRe: Kafroli
Tak toto som fakt necakal :-D ale co, dovre to dopadlo..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.05.2016 22:13 Blaberus Re: Kafroli
To nic. Raději trochu paniky, než něco podcenit.
SUPER přístup, bod pro Vás.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.05.2016 10:49 Žena Kafroli [1] - Osmák Degu
No,, tak jsem tam zasla. Bylo to tedy opravdu trapne. Po vysetreni jsme zjistili, ze ma jen extremne vyvinute koule, tak jsme se tomu fakt zasmali :-D on je navic hrozne malicky, tak to vypada fakt divne. Oproti tomu druhemu to vypada jak kdyby mel mega nador. Ale je v poradku tak jsem moc rada. Panikarila jsem opravdu zbytecne :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2016 23:50 Žena Kafroli [1] - Osmák Degu
Díky moc. Po telefonu jsem mluvila s kamaradkou veterinarkou a ta me aspon trosku uklidnila dle priznaku co jsem popsala, ze by to nador nemel byt. Ze jde jen o typickou morceci nemoc zrejme, jen mi to nemuze takhle na dalku rict jiste. Je mimo CR tak mi nemohla pomoci. Ale hned rano bezim k veterinarce co ji mame v mestecku :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2016 20:16 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Kafroli
Tak dej zítra vědět jak jsi dopadla, můžete to být jen zánět nebo něco horšího. Budu držet palce. ;-) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2016 18:50 Žena Kafroli [1] - Osmák Degu
Pardon špatně jsem se vyjádřila. No já právě nevím co to je. Půjdu k veterináři hned zítra. Jen jsem se chtěla poptat jestli někdo nemá zkušenost. Má prostě mezi nohama nafouklé přirození. Taková boule mezi nožkama. Vůbec nevím kdy se mu to stalo, muselo teď někdy v posledních cca 3 dnech. Měla jsem zkoušky, tak jsem se jim pravda moc nevěnovala. Až dnes jsem uviděla, že se něco děje...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2016 18:41 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Kafroli
Kafroli napsal: Prosím o radu, nemáte s tím někdo zkušenost? Moje morčátko má má nafouklý močový měchýř, je to velká bakula. Normálně ve s chutí sní, akorát když spí, tak musí na boku. Máte s tím někdo nějakou zkušenost. Prosím o radu. Děkuji moc.

Ahoj,jak jsi přišla na to,že má nafouknutý močový měchýř? Nemůže to být spíš nějaký nádor?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2016 17:55 Žena Kafroli [1] - Osmák Degu – Problémy u Morčete
Prosím o radu, nemáte s tím někdo zkušenost? Moje morčátko má má nafouklý močový měchýř, je to velká bakula. Normálně ve s chutí sní, akorát když spí, tak musí na boku. Máte s tím někdo nějakou zkušenost. Prosím o radu. Děkuji moc.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Primáti • Zobrazeno 64x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1407-problemy-u-morcete