Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Filtr do želvarka?

NápovědaFórum » Želvy  

+ přidat příspěvek
Filtr do želvarka?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2017 16:30 Žena veribr @ [0]
Ja filtre do terária s korytnačkami neuznávam, ale pokiaľ chceš, tak pozri na www.slevovy-kod.cz/ , mal by si tu nejaké filtre nájsť
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2017 02:07 R Muž fajfmen @ [724] - JeštěřiRe: Kača
Eheim je naprostá špička v celosvětovém měřítku a Fluval hodně blízko k vrcholu. Obě značky jsou vysoce spolehlivé s mimořádně dlouhou životností, zkrátka německá kvalita. Atman už je druhá liga, kus od kusu jiná zkušenost (montují to na Tchai-wanu), to už mi připadá lepší polský Aquael (na první dva ale nemá). Rozhodně se vyhni italským Genio - to je aušus, a pro jistotu i "neznámým" značkám jako Elite apod. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2017 12:55 Kača - Ještěři – Externí filtr
Ahoj, můžete mi někdo poradit s výběrem externího filtru do želvária? Obsah vody je cca 125 litrů a plave v něm jedna dospělá želva. Momentálně žádný filr nemáme a údržba probíhá pouze častou výměnou vody. Chtěla bych pořídit filtr z druhé ruky max. do 2000,-. Našla jsem tyto: Eheim 2213 nebo 2215, Fluval 305,Atman CF 800. Máte s nimi někdo zkušenost nebo můžete doporučit nějaký jiný?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2016 13:35 Muž MomoMMC @ [13] - Tachemis Scripta ScriptaRe: lukas34
Na ten vodny stlpec je tezke odporucit nejaky filter. Skus pozriet po vonkajsom Aquael ktory vyzera ako plastova 5l flasa (myslim, ze som ho videl na akva-tera.sk/cz). Ten je usposobeny na rozne pouzitie a ak dobre zafixujes hadice bude ok. Plus dal by som rampu s rozstrekovanim na sklo oproti nasavaniu a naplne usposobil na hrube necistoty. Bodlo by ak by si mal prezentaciu a bolo by vidno ako to mas.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2016 21:28 Muž Marffy @ [4] - Želvy
Zdravím, s vnějším neporadím to spíš jiní borci tady ale vnější každý kdo ho má tak ti poví ,že je lepší. Já mám vnitřní EHEIM Vnitřní filtr Pick-Up 2012 200 L mám ho v 120L terárku ,ale problém by byl u tebe ta výška sloupce filtr má 275 mm na výšku je tam dost velká filtrační hmota a to je u vnitřních základ aspon si to myslím :) na vnější nemám místo kde bych ho dal zatím ted.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2016 19:36 lukas34 - Želvy – Filtr do želvarka?
Ahoj jaky vy používáte filtr v želvárku?Já mám zatím Aquael Fan2 ale přešel jsem na větší akvárko cc 100l a výška sloupce 27cm.Hodně hledám na netu,ale zatím jsem se moc nerozhodl.Jen uvažuji bud vnitřní filtr Eheim Aquaball a nebo vnější Eheim clasis.Díky za rady.

Zpět na obsah sekce Želvy Přidat příspěvek • Zobrazeno 119x

© TERARKA.NET - http://terarka.net/forum/1419-filtr-do-zelvarka