Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Chameleon zakriveni tlamicky

NápovědaFórum » Ještěři » Nemoci 

+ přidat příspěvek
Chameleon zakriveni tlamicky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2018 17:01 R Muž Pogona @ [751] - JeštěřiRe: Sandra
Ta fotka je strašně nekvalitní, popis nedostačující....od kdy to trvá, jaké ma chovné podmínky, UVB, potrava + popis zranění jaké je ten útvar konzistence ( rosolovitý, měkký, tvrdý,... ). pokud však polehává na zemi a je zbarvený do tmava, není to dobré,.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2018 16:01 Sandra - JeštěřiRe: Landvir
Díky, staří tipuju na cca 3 roky. Fota posílám....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2018 15:41 R Muž Landvir @ [180] - JeštěřiRe: Sandra
Ahoj, stáří chameleona? Fotky ubikace? Podmínky chovu? Bez toho těžko radit... ano
Z té fotky to moc dobře nevypadá, snad nějaký zánět? Chamíky nechovám...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2018 15:04 Sandra - Ještěři – Chameleon zakriveni tlamicky
Fotka k příspěvku Zdravim, posledni dva dny muj chameleon polehava na zemi, bez vetsiho pohybu. Vcera snedl nekolik cvrcku...ze zeme. Zaregistrovala jsem zmenu cumaku, jakoby Se mu kuze nadzvedla a misto zcernalo. Ptala jsem Se mistniho veterinare ale pry nejsou specializovani na terarijni zvirata. Nejblizsiho jsem nasla 2.5 hodiny od mista bydliste. Dekuji za kazdou radu.

Zpět na obsah sekce Ještěři Přidat příspěvek • Zobrazeno 17x

© TERARKA.NET - http://terarka.net/forum/1486-chameleon-zakriveni-tlamicky