Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Chameleon zakriveni tlamicky

 

NápovědaFórum » Ještěři » Nemoci 

+ přidat příspěvek
Chameleon zakriveni tlamicky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2018 17:01 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Sandra
Ta fotka je strašně nekvalitní, popis nedostačující....od kdy to trvá, jaké ma chovné podmínky, UVB, potrava + popis zranění jaké je ten útvar konzistence ( rosolovitý, měkký, tvrdý,... ). pokud však polehává na zemi a je zbarvený do tmava, není to dobré,.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2018 16:01 Sandra Re: Landvir
Díky, staří tipuju na cca 3 roky. Fota posílám....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2018 15:41 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Sandra
Ahoj, stáří chameleona? Fotky ubikace? Podmínky chovu? Bez toho těžko radit... ano
Z té fotky to moc dobře nevypadá, snad nějaký zánět? Chamíky nechovám...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2018 15:04 Sandra – Chameleon zakriveni tlamicky
Fotka k příspěvku Zdravim, posledni dva dny muj chameleon polehava na zemi, bez vetsiho pohybu. Vcera snedl nekolik cvrcku...ze zeme. Zaregistrovala jsem zmenu cumaku, jakoby Se mu kuze nadzvedla a misto zcernalo. Ptala jsem Se mistniho veterinare ale pry nejsou specializovani na terarijni zvirata. Nejblizsiho jsem nasla 2.5 hodiny od mista bydliste. Dekuji za kazdou radu.
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 17x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1486-chameleon-zakriveni-tlamicky