Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Vodní sklo jako nátěr betonového pozadí v paludáriu

 

NápovědaFórum » Připravuji terárium  

+ přidat příspěvek
Vodní sklo jako nátěr betonového pozadí v paludáriu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2018 22:55 Muž jammes [12] - JeštěřiRe: Landvir
myslím že to byla tahle: www.kittfort.cz/…/ , je to už pár let
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2018 20:39 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Přéma
Ahoj jmenuje se to epoxidová pryskyřice, jsou různé objemy v plechovkách. Jedná se o dvousložkový epoxid s tvrdidlem. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2018 09:04 Přéma Re: jammes
Jakou přesně epoxydovou pryskyřici?
Díky :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2018 23:09 Muž jammes [12] - JeštěřiRe: Přéma
Na to jsem použil epoxydovou pryskyřici, mám natřený pozadí v akvárku. Po vytvrzení je potřeba pryskyřici neutralizovat octovou vodou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2018 10:07 Přéma – Vodní sklo jako nátěr betonového pozadí v paludáriu
Dobrý den.Chci se zeptat,nakolik je vhodné použít vodní sklo jako nátěr betonového pozadí v paludáriu.
Chci tím ochránit betonové pozadí před působením vlhkosti.Plánuji natřít i tu část pozdí,která bude pod vodou.
Terárium je pro Agamy vodní a ve spodní části budou i nějaké rybky.
Jde mi o toxicitu toho vodního skla.
Děkuji předem za názory :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Připravuji terárium • Zobrazeno 46x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1492-vodni-sklo-jako-nater-betonoveho-pozadi-v-paludariu