Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

váš názor rosení terária pří svlékání hadu ano či ne

 

NápovědaFórum » Hadi  

+ přidat příspěvek
váš názor rosení terária pří svlékání hadu ano či ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2010 20:48 dan999
když se svlíkají ti moji tak jen pořádně porosím celý obsah terka(až se skla zapaří) a nechám tak a druhý den znova:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2010 20:20 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Zhetka
Určo napiš
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2010 19:06 Zhetka
zajdu tam no,hned zitra!pak pisnu do salmoneli jak to dopadlo,zatim ahojky a dik moc!!!Si zlatej fakt! :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2010 18:27 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Zhetka
Určitě zajdi, to jsem tipnul a můj tip = věštění z křišťálové koule.
Každopádně denní koupání vynech úplně a napořád. Miska s vodou mu bohatě stačí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2010 17:39 Zhetka
Mocinky ti dekuji :-) ,mysku s vodou ma a velkou :-) ,treba je opravdu od toho chloru spalenej,obvolala sem co se dalo a jedina lekarka ktera mi ho vezme ma dnes dovolenou :-( takze az rizra nejradeji bych jela hned,sakra!Neuveritelny jak malo berou mudr"s plazy rozzureny
Ty jo ja myslim ze to teda z te vody asi bude,proto to ten chovatel nikdy nevidel,no ale raci snim stejne zajdu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2010 15:11 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Zhetka
V teráriu musí mít misku s odstátou vodou,velkou tak, aby se do ní celá stočila. Chyba je koupat ji denně čistou "chlorovou" vodou - chlor by mohl způsobovat ty puchýřky. Voda je nejlepší den odstátá a mění se dle potřeby, max. po týdnu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2010 14:19 Zhetka
Prosim vas, takze mam rosit primo krajticku nebo staci jen terarko,jinak koupu ho kazdy den,samo sebou cistou vodou a pred tim svlekem teda zakali i telicko jo?Treba 3dny dopredu?bude to nas prvni svlek,dekuji moc :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2010 22:25 dan999
jj taky jsem mel strach ale je to mečím natřene a navic te vody tam je tak polevková lžíce možna dve
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2010 22:00 Muž jammes [12] - Ještěři – Re: dan999
u toho topnýho kamene pozor aby nenasákl vodu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2010 21:58 dan999
ja mam v topnem kameni takovou propadlinku tak do ni naliju trochu vody vždycky a tech 70-75% tam ma k tomu jednou denne porosim i šterk a všechno
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2009 17:38 karloss – Re: banshee
Určitě rosit, nejlepší je rosící zařízení napojené na spínací hodiny a nemusíte se o nic starat.

Nebo rosit ručně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2009 23:13 banshee
no já mám právě krajtu královskou a jsem úúúplný začátečník a tohle je jeho první svlékání co ho mám takže jsem se chtěla zeptat na názor zkušených uvidím teď jak to půjde asi a pak uvidím no teď už se dostal do fáze kdy z úplného zakaleni celého těla a očí je zas u své normální barvy takže by to tĎ někdy mělo bejt
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2009 21:50 Žena poklad [8] - Hadi
Myslím si, že záleží i na druhu hada. Naše užovky se svlíkají bez problémů i bez rosení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2009 18:34 R Muž Pogona [762] - Ještěři
ano ROSIT ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2009 21:24 Muž Felix [754] - Ještěři
Dost záleží na okolnostech, ale obecně bych řekl - hada rosit ano... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2009 20:22 banshee – váš názor rosení terária pří svlékání hadu ano či ne
Ahoj, chci se zeptat na váš názor ohledně rosení terária při svlékání jestli je to hodně důležité a mělo by se rosit pokaždé když zaznamenám ztmavení a pak zakalení a nebo to není až tak důležíté a haďouš si sám vleze do  misky s vodou když bude potřebovat?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 1162x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/151--vas-nazor-roseni-teraria-pri-svlekani-hadu-ano-ci-ne