Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Sháním mládě leguána zeleného

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
Sháním mládě leguána zeleného
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2018 09:17 Jana Re: Spai
Děkuji za kontakt, taky bych hrozně ráda pokecala, hlavně mám nový přírůstek, tak bych ocenila každou radu. Manžel mi koupil varana stepního :-) jsem hrozně nadšená, jen s tímhle druhem nemám vůbec žádné zkušenosti. Tak hledám kde se dá a vyptávám se. Jinak, já bohužel nemám mesenger. Možná se Vám to bude zdát divné, ale tak nějak nejsem zastánce soc. sítí. A snažíme se spolu s manželem jít příkladem i dětem. Když vidím, co se na FB dneska děje, tak jsem hrozně ráda, že ani kluci tomu neholdují. Byl by problém si psát tady? Nebo eventuelně telefonní číslo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2018 22:08 Žena Nadka [214] Re: Jana
Když se s nimi domluvíš,oni jezdí po burzách s terárkama po celé republice.I do Prahy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2018 20:21 Muž Spai [50] - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: Jana
Pokud chcete mé spojení na messenger je Marik Frühauf. Aby nás nehubovaly že tu řešíme soukromé věci. Rád si s vami popovídám a možná vyměníme zkušenosti s plazikama. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2018 17:37 Jana Re: Nadka
Děkuju za radu. O tom jsem nikdy neslyšela, kouknu na ten a budu zase o něco chytřejší. Olomouc je pro mě sice trochu z ruky, ale když budu mít jistotu, že nenaletím někomu, komu bych naletět nechtěla, tak těch pár kilometrů navíc za to určitě stojí. Ještě jednou moc děkuju :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2018 17:34 Jana Re: Spai
Moji kluci chodí také do Markvartic do školy. Do šesté třídy. Tak to je ten svět opravdu malinkej :-) potlesk Na jánskou se jdu čas od času proběhnout, dříve to šlo častěji, teď mi to děti a práce tak často nedovolují.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.06.2018 12:16 Žena Nadka [214] Re: Jana
Fotka k příspěvku Nedá mi to,mám sice archivovanou prezentaci,ale holčička je,až na nějaké to jarní a podzimní nežraní,v pořádku.Jenom jsem zahlcená fotkami a není čas je dát do kupy.Kupovala jsem ji od Palác ještěrů na Olomoucké burze.Jsou to moc fajn manželé.Na začátku jsem ji odčervovala (to mohlo,podle mě,být i z krmení z přírody).Jinak je to od začátku pohodové zvířátko.Jenom nevím,jestli to mají z vlastního odchovu nebo od nějakého chovatele.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2018 20:23 Muž Spai [50] - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: Jana
Ano tomu rozumím také bych se bál. Já jsem z Chomutova. Přes Kamenici jezdím čas od času do Liberce. Brácha bydlí na Janské to je kousek od Vás. Holka chodí do školy někam do Markvartic. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2018 09:46 Jana Re: Spai
Já jsem z České Kamenice. V praze jsme byli také, tam si právě kluci založili chov gekončíků nočních a já si koupila první krajtičku. Pro nás je ale ten Liberec lepší. Není to tak daleko a lépe se tam vyznáme :-) Do Prahy se chystám na Živou exotiku. Tenhle měsíc mi to pracovní nasazení nedovolilo, o prázdninách tuším není a tak budu muset vydržet do září. Jde mi prostě jen o to, koupit opravdu mládě a hlavně zdravé, abych si něčím nenakazila ostatní zvířátka. Minulý měsíc mi manžel objednal mládě od nějakého chlapa ze Zlína. On ho ochotně i přivezl, ale... byl minimálně přes rok starý a absolutně nesocializovaný. Podle mě odchycený a nebo dovoz z těch farem, kde je chovají. A to nechci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.06.2018 09:37 Muž Spai [50] - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: Jana
A odkud jste? TERA BURZY bývají i v Praze na živé exotice a také třeba v Plzni.
Jinak recenze jsou sice i negativní a nemůže to být také třeba chyba chovatelů co se nedovedou o mladé postarat?
Určitě kdybych od kohokoliv kupoval mladé tak bych chtěl vidět rodiče a jakou péči jim dává a jak je čistotný apod. prostě bych se tam jel podívat. ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.06.2018 09:36 Jana Re: Spai
Děkuji, snad se mi podaří někoho sehnat. Je to teda opravdu mazec, nechce se mi věřit, že se nenajde někdo, kdo prodává svůj vlastní odchov. Manžel chce jet v sobotu do Liberce na Tera burzu, ale popravdě, taky nevěřím tomu, že je to nejlepší nápad. Ale alespoň si děti nakoupí gekončíky :-) Tak ještě jednou děkuju a přeji krásný den a vlastně skoro už víkend ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2018 09:28 Muž Spai [50] - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: Jana
V pohodě :-) .Dělal jsem si legraci. Opravdu
O nikom prověřeným nevím. Šlo mi jen o to, že občas lidé napíšou dotaz a pak si ani nepřečtou odpovědi. Držím palečky. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2018 07:59 Jana Re: Spai
Omlouvám se za pozdní odpověď, já tak často na net nechodím, tak proto tak pozdě stydim Moc děkuji za odpověď. Od pána, kterého zmiňujete jsem původně chtěla kupovat, ale na netu jsem našla pár negativních recenzí, tak mám strach. Zvířátka od něj nekolika lidem po pár týdnech zemřela. Je to údajně jeden z překupníků - nerada bych někoho osočovala neprávem, jen zmiňuji, co jsem četla. Ale i přes to ještě jednou moc děkuji :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2018 22:42 Muž Spai [50] - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: Jana
Zapoměl jsem dodat, že není zač :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.06.2018 15:33 Muž Spai [50] - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: Jana
Ahoj
Jelikož jsou převážně prezentace zde na fóru archivované, tak není vidět zda by někdo dovedl poradit s prodejem Leguána Zeleného.
Proto jen odkazuji na stránku o které vím, že jejich majitel se zabývá chovem a prodejem mláďat
Leguána Zeleného.
www.zelenyleguan.cz/

Jsou tam i reference od kupujících. Myslím si že chovatel s chovem poradí a že tomu rozumí. Upozorňuji jen, že s chovatelem nemám žádné zkušenosti jen jsem četl recenze. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.06.2018 12:42 Jana – Sháním mládě leguána zeleného
Dobrý den, nevíte prosím o někom, kdo by prodával mláďátka leguána zeleného? Narazila jsem už na pár lidí, kteří sice prodávají, ale je jim jedno co prodávají. Ráda bych, jestli nemáte náhodou někdo nějakého osvědčeného "chovatele" (uvozovky proto, že se stále více setkávám s názorem, možná i faktem, že u nás prostě chovatelé nejsou). Nerada bych koupila zvířátko, které mi domu přivleče nějaké nemoci a nakazí mi ostatní plazy. Taky si nechci pořídít mazlíka, aby mi hned zemřel. Moc děkuji za jakýkoliv názor a radu. ahoj

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 97x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1518-shanim-mlade-leguana-zeleneho