Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Druh gekona

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
Druh gekona
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2018 22:26 Muž Spai @ [18] - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: tini
Není vůbec zač. Nás to tady baví palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2018 20:05 tini - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: Spai
Super, ještě jednou dekuju moc za pomoc :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2018 19:48 Muž Spai @ [18] - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: tini
Teď už to vím s jistotou. Gekon Panenský. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2018 12:34 tini - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: Spai
Fotka k příspěvku Děkuju moc :-) máte pravdu, že na přímém světle má jinou barvu a večer zas vybledne až na béžovou. Chvílemi mi přijde jak chameleon :-D tady ještě pridávám fotku, jak vypadá zespodu.

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2018 10:12 Muž Spai @ [18] - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: Landvir
Na fotce je tak polovina tělíčka. Viděl jsem už i toto zbarvení. Na plném světle vypadá zase jinak. Tak jsem to jen tak tipnul. ;-)
Tak snad se nemýlím. Jen nás zkouší :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2018 08:56 R Muž Landvir @ [169] - JeštěřiRe: Spai
Trošku mě klame to zbarvení ale také bych to tak tipoval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.08.2018 02:29 Muž Spai @ [18] - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: tini
Vypadá to na Lepidodactylus lugubris. Jinak Gekon Panenský. hmm
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2018 23:42 tini - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: Spai
Od jedné známé :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2018 07:32 Muž Spai @ [18] - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: tini
Odkud je foto?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2018 17:17 tini - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni Zmijový – Druh gekona
Fotka k příspěvku Zdravím,
nevěděl byste někdo, co je tohle za druh gekona? Predem diky moc :)

Zpět na obsah sekce Ještěři Přidat příspěvek • Zobrazeno 42x

© TERARKA.NET - http://terarka.net/forum/1523-druh-gekona