Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Druh gekona

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
Druh gekona
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.09.2018 23:08 Muž Spai [50] - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: PetraP
Nevím přesně o jakého Gekona se jedná, ale dedukuji s konce dotazu, že by to měl být Gekončík. Takže nejspíše noční. A pokud se jedná o tento druh tak dospělí gekončík má okolo 20-30 cm a váží 45-65g.
Cvrčky mu dávejte do terária ať si je uloví sám. Podle počtu, kolik jste jich tam dala zjistíte úbytek. Aby cvrčkové zbytečně neobtěžovali zvířátka. Stačí dát do terária list salátu a nebo psí granule. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2018 22:36 PetraP
Ráda bych se zeptala, v jakém věku se dá gekon považovat za dospělce, nikde jsem se to nedočetla a chovatele jsem se zapomněla zeptat. Můj gekoncik má 4 měsíce a rada bych vedela kdy ho muzu krmit více cvrčky a brát ho za dospělce :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2018 22:26 Muž Spai [50] - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: tini
Není vůbec zač. Nás to tady baví palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2018 20:05 tini Re: Spai
Super, ještě jednou dekuju moc za pomoc :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.08.2018 19:48 Muž Spai [50] - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: tini
Teď už to vím s jistotou. Gekon Panenský. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2018 12:34 tini Re: Spai
Fotka k příspěvku Děkuju moc :-) máte pravdu, že na přímém světle má jinou barvu a večer zas vybledne až na béžovou. Chvílemi mi přijde jak chameleon :-D tady ještě pridávám fotku, jak vypadá zespodu.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2018 10:12 Muž Spai [50] - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: Landvir
Na fotce je tak polovina tělíčka. Viděl jsem už i toto zbarvení. Na plném světle vypadá zase jinak. Tak jsem to jen tak tipnul. ;-)
Tak snad se nemýlím. Jen nás zkouší :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2018 08:56 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Spai
Trošku mě klame to zbarvení ale také bych to tak tipoval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.08.2018 02:29 Muž Spai [50] - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: tini
Vypadá to na Lepidodactylus lugubris. Jinak Gekon Panenský. hmm
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2018 23:42 tini Re: Spai
Od jedné známé :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2018 07:32 Muž Spai [50] - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: tini
Odkud je foto?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2018 17:17 tini – Druh gekona
Fotka k příspěvku Zdravím,
nevěděl byste někdo, co je tohle za druh gekona? Predem diky moc :)
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 56x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1523-druh-gekona