Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Terárium na míru

 

NápovědaFórum » Hadi » Chov 

+ přidat příspěvek
Terárium na míru
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2020 18:49 BlackAdder
Děkuju, akorát truhlář nebude mít moct zkušenosti s tím, jak tam umožnit dát elektroniku, osvětlení, větrání apod. což já taky nevím, takže bych ani nemoh moc dát specifikace a to je právě to na co bych chtěl najít někoho, kdo se v tom vyzná, aby to bylo pohodlný pro toho hada :/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2020 17:23 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: BlackAdder
Ahoj BlackAdder, řeknu ti na rovinu z vlastní zkušenosti, že většina specializovaných výrobců terárií, až už z lamina nebo celoskleněná jsou dost předražení. Samozřejmě je nechci házet do jednoho pytle, jsou u tací, kteří mají produkty a ceny slušné.
A můj názor??
Pokud chceš mít terárium z lamina, a jen skleněná dvířka, najdi si v okolí truhláře, který dělá vestavěné skříně, kuchyně apod., který není vyloženě "ranař" co se ceny týče a ten ten ti vyrobí jakékoliv rozměry. Pokud nebudeš chtít speciální odstín barvy, pak má spouty zbytků lamina aji doma na skladě, takže bude rád když se toho zbaví za pár korun. 80x60x40 není zase tak velký rozměr. Samozřejmě to je jen můj názor a u nás na Vysočině to takhle běžně funguje, pak tě takové terárium vyjde třeba na 2000Kč. A bude hezky vypadat.
Další varianta je terárium z "pazderodesek" jak já říkám :-) ve skutečnosti OSB desky;-).
Tam jsou ceny ještě mnohem nižší. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2020 11:03 BlackAdder – Terárium na míru
Dobrý den, sháním terárium na míru pro albína guttaty a zajímalo by mě, s jakými výrobci máte dobré / špatné zkušenosti. Sháním něco ideálně s dobrým větráním a dřevěnými nebo podobnými stěnami (cca 80x60x40) a našel jsem ceny od 3 000 do 9 000 tak mě zajímá, jestli to není podezřele levné / předražené a u koho to ideálně shánět, víc jak 6 000 už by pro mě bylo asi moc. Zvlášť mě zajímají www.akteraria.cz , terarka.eu , www.terasvet.cz/… , www.osbteraria.cz , laminoteraria.cz

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 77x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1578-terarium-na-miru