Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Dávkování Combinalu AD3

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
Dávkování Combinalu AD3
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2011 16:58 R Muž Pogona [756] - JeštěřiRe: jkoll
Správný přístup potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2011 14:52 Muž jkoll [0]
Děkuji moc, budu se snažit co nejrychleji uvb žárovku koupit, prozatím jsem agamku dnes nechal běhat u otevřeného okna na parapetu, jen jsem hlídal, aby nespadla. samozřejmě to tak nepůjde dělat napořád.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2011 18:59 R Muž Pogona [756] - JeštěřiRe: jkoll
UVB kup k mláděti ihned, jinak ti do pár měsíců pojde na rachytis. UVB zářením totiž sklem VŮBEC neprojde, takže i kdybys měl terárium venku a pražilo na něj slunce celý den, je to k ničemu. Mláďata jsou na nedostatek vit. AD3 obzvlášť citlivá no
V těch minerálech stačí obalovat krmný hmyz 3 - 4krát do týdne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2011 18:42 Muž jkoll [0] – Vitamíny pro agamu vousatou
Zdravím, dnes jsem si domů přivezl malou agamku vousatou a chtěl jsem se zeptat, jak je to s dávkováním vitamínů. Koupil jsem nějaké, které by měly obsahovat Vit. D, jmenuje se to calvirep a nevím, jestli v tom mám vyválet všechny cvrčky, nebo jí to dávat jen občas. Mám ji na okenním parapetu, později odpoledne tam svítí tak 2 hodiny slunce, tak by jí to zatím mělo stačit a uvb Žárovku se chystám koupit až do většího terárka. Díky moc za radu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2010 19:04 R Muž Pogona [756] - Ještěři – Re: lukisoft
Je potřeba použít mírného násilí ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 21:04 Muž lukisoft [0] - Ještěři
no problem je v tom, že nějak nedokážu chamici donutit, aby otevřela tlamu. jakmile před ní dám kapátko nebo něco jiného tak prostě hubu neotevře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 18:29 R Muž Pogona [756] - Ještěři – Re: lukisoft
Jojo používám jen a pouze tento combinal AD3. Do jahody, sarančat, cvrčků apod. bych to nedával, nelepší je to přímo do tlamky a pohlídat aby vše polkl, dobré je mu to vstříknout do tlamky a pak porosit aby to "zapil". ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 18:23 Muž lukisoft [0] - Ještěři
dobře, dík moc. A používáš Combinal AD3 nebo něco jiného? já myslel, že bych tu dávku stříkl do saranče nebo třeba do jahody tu má moc ráda.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 17:59 R Muž Pogona [756] - Ještěři – Re: lukisoft
Takhle mladým chamíkům jej zatím nepodávej, paradoxně jim nadměrný přísun vitamínú AD spíše ublíží ( mláďatům postačí UVB zářivka a obalování cvrčků v minerálech ), dospělým zvířatům pak dle návodu ( já dávám jednou za 14dní ) 2 čárečky na injekční stříkačce ( tuším, že je to 0,2ml ). A to rovnou do tlamky. Pro hady je také dobrý - těm to vpíchnu do myšky/holete před skrmením, jednou měsíčně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 13:56 Muž lukisoft [0] - Ještěři – Dávkování Combinalu AD3
Ahoj může mi někdo poradit jak nejlépe aplikovat chamíkovi vitamíny Combinal AD3? Chamice váží 30g. Správné množství, podávání atd? díky za rady.
Reklama

Zpět na obsah sekce Ještěři Přidat příspěvek • Zobrazeno 813x

© TERARKA.NET - http://terarka.net/forum/193-davkovani-combinalu-ad3