Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Dávkování Combinalu AD3

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
Dávkování Combinalu AD3
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2011 16:58 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: jkoll
Správný přístup potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2011 14:52 Muž jkoll [0]
Děkuji moc, budu se snažit co nejrychleji uvb žárovku koupit, prozatím jsem agamku dnes nechal běhat u otevřeného okna na parapetu, jen jsem hlídal, aby nespadla. samozřejmě to tak nepůjde dělat napořád.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2011 18:59 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: jkoll
UVB kup k mláděti ihned, jinak ti do pár měsíců pojde na rachytis. UVB zářením totiž sklem VŮBEC neprojde, takže i kdybys měl terárium venku a pražilo na něj slunce celý den, je to k ničemu. Mláďata jsou na nedostatek vit. AD3 obzvlášť citlivá no
V těch minerálech stačí obalovat krmný hmyz 3 - 4krát do týdne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2011 18:42 Muž jkoll [0] – Vitamíny pro agamu vousatou
Zdravím, dnes jsem si domů přivezl malou agamku vousatou a chtěl jsem se zeptat, jak je to s dávkováním vitamínů. Koupil jsem nějaké, které by měly obsahovat Vit. D, jmenuje se to calvirep a nevím, jestli v tom mám vyválet všechny cvrčky, nebo jí to dávat jen občas. Mám ji na okenním parapetu, později odpoledne tam svítí tak 2 hodiny slunce, tak by jí to zatím mělo stačit a uvb Žárovku se chystám koupit až do většího terárka. Díky moc za radu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2010 19:04 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: lukisoft
Je potřeba použít mírného násilí ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 21:04 Muž lukisoft [0] - Ještěři
no problem je v tom, že nějak nedokážu chamici donutit, aby otevřela tlamu. jakmile před ní dám kapátko nebo něco jiného tak prostě hubu neotevře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 18:29 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: lukisoft
Jojo používám jen a pouze tento combinal AD3. Do jahody, sarančat, cvrčků apod. bych to nedával, nelepší je to přímo do tlamky a pohlídat aby vše polkl, dobré je mu to vstříknout do tlamky a pak porosit aby to "zapil". ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 18:23 Muž lukisoft [0] - Ještěři
dobře, dík moc. A používáš Combinal AD3 nebo něco jiného? já myslel, že bych tu dávku stříkl do saranče nebo třeba do jahody tu má moc ráda.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 17:59 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: lukisoft
Takhle mladým chamíkům jej zatím nepodávej, paradoxně jim nadměrný přísun vitamínú AD spíše ublíží ( mláďatům postačí UVB zářivka a obalování cvrčků v minerálech ), dospělým zvířatům pak dle návodu ( já dávám jednou za 14dní ) 2 čárečky na injekční stříkačce ( tuším, že je to 0,2ml ). A to rovnou do tlamky. Pro hady je také dobrý - těm to vpíchnu do myšky/holete před skrmením, jednou měsíčně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 13:56 Muž lukisoft [0] - Ještěři – Dávkování Combinalu AD3
Ahoj může mi někdo poradit jak nejlépe aplikovat chamíkovi vitamíny Combinal AD3? Chamice váží 30g. Správné množství, podávání atd? díky za rady.
Reklama

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 815x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/193-davkovani-combinalu-ad3