Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Leguánek obojkový - oranžové skvrny na samečkovi - co s tím?

 

NápovědaFórum » Ještěři » Nemoci 

+ přidat příspěvek
Leguánek obojkový - oranžové skvrny na samečkovi - co s tím?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2010 21:43 Muž Felix [754] - Ještěři – Re: KrteCZek
I kdyby se Ti třeba hned nepářili, samičku mu rozhodně pořiď. Leguánci jsou velice společenská zvířata, kterým samota nedělá dobře :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2010 20:56 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: KrteCZek
To je příroda a občas si nedá poroučet ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2010 10:05 KrteCZek – Zimování
Kdyby to tak opravdu bylo, nemusím se ničeho bát a budu moc spokojený:) Je ale zvláštní, že celou zimu jsem ho měl při běžném provozu terárka (v noci 25 a ve dne 32stupňů, vlhkost 30%) a nijak speciálně jsem ho teď jeho první zimu nezimoval..:/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2010 08:23 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: poltergeist
Přesně tak, vábí samičku, zkus mu nějakou pořídit a třeba je budeš odchovávat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2010 23:09 Muž poltergeist [183] - pavouci, štíři, ještěři, obojživelníci – Re: KrteCZek
Já si myslím, že právě proto, že se mu daří dobře tak se takhle vybarvil. Viděl bych to na přirozený vybarvení samce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2010 22:51 KrteCZek – Leguánek obojkový - oranžové skvrny na samečkovi - co s tím?
Fotka k příspěvku Prosím o radu.Mám půl roku leguánka obojkového (od doby, kdy byl mládě)a teď na jaře se mu z ničeho nic zbarvily bílé pruhy a tečky, co má na sobě, do oranžova..Je to sameček, takže březost to nebude. Existuje u samečků třeba něco jako 'planá březost'? Vím, že to zní hloupě, ale to je tak poslední, co mě napadlo. Má se jinak dobře. Jí, spí, je plný energie jako vždy. Prosím poraďte, za jakýkoliv názor budu moc vděčný.
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 588x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/242-leguanek-obojkovy--oranzove-skvrny-na-sameckovi--co-s-tim